The Frame: wyjątkowy telewizor Samsunga

The Frame to telewizor zupełnie inny niż wszystkie. LG ma swoje telewizory OLED z serii OLED G1 określane, jako modele Gallery. Tak samo Samsung promuje stylowe telewizory, które bardziej są dziełem sztuki. To modele QLED.

The Frame to seria telewizorów z ekranami QLED, które oferują różne rozdzielczości (np. 4K, 8K) i różne przekątne matrycy. To co je wyróżnia, to unikatowa rama. W niej można pokazać portrety rodzinne czy zdjęcia z wakacyjnych podróży. W tym roku widzowie zyskują jeszcze więcej miejsca na udostępnianie pięknych momentów – aż 6 GB pamięci wewnętrznej.

Telewizory Samsung – zobacz aktualne ceny

The Frame: stylowe telewizory dla każdego

The Frame 2021
The Frame 2021 / fot. Samsung

Telewizor The Frame wyróżnia się nie tylko zachwycającym designem, lecz także dodatkowymi funkcjami. Przykładowo Tryb Sztuka pozwala wyświetlać kolekcję własnych zdjęć na ekranie telewizora. Możesz także w prosty sposób przesłać zdjęcia ze smartfona na telewizor.

Zdjęcia ze smartfona można przesłać za pomocą aplikacji Smart Things lub USB. W tym roku widzowie mają do dyspozycji aż 6 GB pamięci wewnętrznej, która umożliwia przechowywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

 

The Frame 2021
The Frame 2021 / fot. Samsung

Telewizory Samsung QLED – zobacz aktualne ceny

Posiadacze telewizorów The Frame mogą sami wybierać orientację… Chodzi o to czy obraz ma być wyświetlany w pionie, czy w poziomie. Oczywiście dużo zależy od wyświetlanych zdjęć. Jeśli chcemy, aby obraz wypełnił cały ekran, zdecydowanie lepiej kadrować w poziomie, a zalecana rozdzielczość obrazu to przynajmniej 4K (3840x 2160).

 

The Frame 2021 / fot. Samsung

Warto dodać, że mniejsze telewizory (32″, 43″) można zawiesić pionowo. To świetnie rozwiązanie dla miłośników zdjęć robionych smartfonem.

Telewizory 4K Ultra HD – zobacz aktualne ceny

 

The Frame to unikatowy koncept telewizora, który prezentuje się niczym dzieło sztuki. Jego cechą charakterystyczną jest Design Obrazu, czyli wzornictwo jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb widzów. Dotyczy to m.in. odpowiedniej oprawy, gdyż w tym roku Wymienne Ramki dostępne są w większej liczbie wariantów. Z kolei minimalistyczna i smuklejsza konstrukcja sprawia, że teraz The Frame jeszcze bardziej upodabnia się do dzieł w naszej domowej kolekcji. Za pomocą Dopasowanego Uchwytu, telewizor można zamontować płasko przy samej ścianie niczym prawdziwy obraz, a następnie regulować kąt jego nachylenia za pomocą obrotowego wspornika.

Źródło: Samsung

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: