Telewizor Samsung UE43DU8002K: cena

Telewizor Samsung UE43DU8002K to jeden z najmniejszych tegorocznych reprezentantów podstawowej serii TV LED 4K. Co oferuje i ile kosztuje w tym miesiącu?

Prosty, mały telewizor 43 cale

Telewizor Samsung UE43DU8002K: cena
Samsung DU8000 / fot. Samsung

Telewizor Samsung UE43DU8002K  to model z podstawowej serii telewizorów LED 4K na 2024 rok, który oferuje dobrą jakość obrazu dzięki rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Dzięki technologii PurColor kolory są żywe i realistyczne, co sprawia, że każdy obraz wygląda niesamowicie. W tej cenie nie jest to jeszcze telewizor QLED, dopiero wyższe serie oferują to rozwiązanie.

Jeśli dodatkowo szukasz urządzenia, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z internetu, podstawowa seria TV LED 4K działa na takim samym systemie operacyjnym, co najlepsze telewizory Samsung – Tizen w najnowszej wersji..

Telewizor Samsung UE43DU8002K: cena

Samsung DU8000 / fot. Samsung

Jeżeli chcesz lepiej poznać ten model, sprawdź specyfikację techniczną telewizorów Samsung DU8000. Warto przypomnieć, że Telewizor Samsung UE43DU8002K jest doskonałą alternatywą dla innej podstawowej serii TV LED 4K, Samsung DU7192.

  • cena czerwiec 2024 – 1999 zł
  • cena lipiec 2024 – od 1899 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Jeśli szukasz emocji, wzruszeń i niezapomnianych wrażeń z oglądania, nasze zestawienia są idealne dla Ciebie.

Chcesz poznać najbardziej wciągające produkcje na platformie Netflix? Sprawdź nasze zestawienie TOP10 najlepsze filmy Netflix, gdzie znajdziesz filmy, które wciągną Cię od pierwszej do ostatniej minuty. Ale jeśli wolisz seriale, to nie przegap zestawienia Najlepsze seriale Netflix TOP10, gdzie czekają na Ciebie godziny wciągającej rozrywki.

Natomiast, jeśli Twoje preferencje skierowane są ku HBO MAX, to mamy dla Ciebie coś specjalnego. Zestawienie Najlepsze filmy HBO MAX TOP10 zawiera tytuły, które poruszą Twoje emocje i zafascynują Cię fabułą. A jeśli wolisz seriale, to Najlepsze seriale HBO MAX TOP10 to doskonały wybór dla Ciebie.

Nie zapominajmy również o platformie Prime Video, która oferuje wiele znakomitych produkcji filmowych i serialowych. Zestawienie Najlepsze filmy Prime Video oraz Najlepsze seriale Prime Video TOP10 to doskonałe miejsce dla miłośników kina i telewizji.

Player i Disney+ również nie zostają w tyle! Znajdziesz u nas zestawienia Najlepsze filmy Player TOP10 oraz Najlepsze seriale Player TOP10. Nie zapomnij także o innych zestawieniach, jak Najlepsze filmy Disney+ TOP10 i Najlepsze seriale Disney+ TOP10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *