Telewizor LG OLED65B33LA: cena

Telewizor LG OLED65B33LA to elegancki i funkcjonalny model, który zapewni użytkownikom wysokiej jakości obraz oraz doskonałe wrażenia wizualne. Ile kosztuje nowy telewizor OLED z oferty na 2023 rok?

LG OLED 2023: co warto wiedzieć?

LG OLED TV / fot. LG

65-calowy ekran OLED z serii LG OLED B3 charakteryzuje się wyjątkowo głęboką czernią, dynamicznymi kolorami i szerokimi kątami widzenia. W połączeniu z rozdzielczością 4K UHD (3840 x 2160 pikseli), telewizor LG zapewni szczegółowe i realistyczne obrazy.

Model ten posiada również funkcję AI Picture, która automatycznie analizuje rodzaj treści i dostosowuje jej ustawienia obrazu, by zapewnić optymalną jakość obrazu w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, funkcja AI Sound analizuje rodzaj dźwięku i automatycznie dostosowuje ustawienia, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku.

Telewizor LG OLED65B33LA obsługuje wiele popularnych standardów HDR, w tym HDR10, HLG i Dolby Vision, co zapewnia wierne odwzorowanie kolorów i kontrastu w każdym scenariuszu. Urządzenie z

W zestawie z telewizorem Telewizor LG OLED65B33LA znajduje się pilot Magic Remote, który pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie za pomocą gestów i komend głosowych. Ponadto, telewizor jest kompatybilny z systemem LG ThinQ AI, co umożliwia korzystanie z usług inteligentnego domu.

Telewizor LG OLED65B33LA: cena

Telewizor LG OLED65B33LA
LG OLED65B3 / fot. LG

Podsumowując, telewizor LG to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość obrazu i dźwięku, a także wygodę i funkcjonalność.

Telewizor LG jest dostępny obecnie w jednym sklepie – LG – w przedsprzedaży. Wkrótce powinien pojawić się w sklepach stacjonarnych. Tak wygląda jego aktualna cena:

  • Telewizor LG OLED65B33LA – 13499 zł

W kolejnych miesiącach będziemy aktualizować ten artykuł o ceny z kolejnych miesięcy. Zaglądaj także do zestawienia Najlepsze promocje na telewizory. Być może wkrótce ten telewizor także pojawi się we wspomnianym zestawieniu.

Źródło: LG, Media Expert, Media Markt, Ceneo, X-Kom, Neonet, Euro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: