Soundbary Samsung: promocja na wybrane modele

Soundbary Samsung cieszą się dużą popularnością, wśród belek grających idealnie uzupełniających nowoczesne telewizory, pod kątem lepszego dźwięku. Od 19 stycznia 2023 roku trwa promocja na wybrane modele. Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung.

Promocja na soundbary Samsung dotyczy modeli z każdego przedziału cenowego. W niższych cenach dostaniesz nie tylko modele flagowe, ale tańsze modele z linii Ultra Slim oraz z B-Serii:

  • Samsung HW-Q930B
  • Samsung HW-Q700B
  • Samsung HW-S800B
  • Samsung HW-S801B
  • Samsung B550

Soundbary Samsung: co można zyskać?

Samsung HW-Q930B / fot. Samsung

Jeśli szukasz soundbara Samsung, warto wziąć pod uwagę wybrane modele tego producenta. Teraz możesz je kupić w promocyjnej cenie, a do wyboru masz aż kilka modeli. Tylko do 12 lutego można skorzystać z wyjątkowej oferty na wybrane produkty Samsung. Czym się odznaczają?

Q-Seria to nic innego, jak potężne brzmienie oraz inteligentne rozwiązania, który dostarczą niezwykłych wrażeń. W zeszłym roku po raz pierwszy zastosowana została funkcja Bezprzewodowego Dolby Atmos. Pozwala połączyć soundbar bezprzewodowo z telewizorem i odkryć przestrzenne kinowe brzmienie za sprawą technologii Dolby Atmos, eliminując nieestetyczną plątaninę kabli.

Warto dodać, że soundbary zostały także wyposażone w opcje dla graczy, jak Tryb Gry Pro, który pozwala cieszyć się doskonale zoptymalizowanym dźwiękiem pod kątem gier na konsole. A to wszystko, dzięki potężnym głośnikom skierowanym do góry, technologii Samsung Acoustic Beam oraz mocnym basom.

Nie należy zapominać także o technologii Q-Symphony, która pozwala jednocześnie wykorzystywać i optymalizować głośniki telewizora i soundbara, zapewniając bardziej harmonijne i potężniejsze brzmienie. Dzięki temu soundbary Q-Serii będą stanowić doskonały duet z telewizorami Samsung Neo QLED, QLED, OLED czy Crystal UHD.

Najlepsze soundbary
Samsung HW-Q930B / fot. Samsung

Samsung HW-Q930B Czarny – zobacz aktualne ceny

Samsung HW-Q930B to propozycja soundbara niemal z flagowej serii na ten rok. Ten pomimo tego, że jest tańszy od najwyższej serii (Samsung Q990B) i tak odznacza się zaawansowanym systemem dźwięku 9.1.4-kanałowego. Uzupełnieniem wielu opcji poprawy dźwięku są, m.in. technologie Q-Symphony, Dolby Atmos oraz głośniki o łącznej mocy 540 W.

Samsung HW-Q700B / fot. Samsung

Samsung HW-Q700B Czarny – zobacz aktualne ceny

Soundbary Samsung kupisz w promocji w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet i w wybranych sklepach stacjonarnych Samsung Brand Store.

Piękny design to oczywiście nie jedyna zaleta serii Ultra Slim. Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 3.1.2. to 3 kanały, które równomiernie rozprowadzają dźwięk: jeden niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy i dwa, które kierują dźwięk ku górze. Modele te oferują także – podobnie jak soundbary Q-Serii – funkcję Bezprzewodowego Dolby Atmos oraz technologię Q-Symphony.

3. Samsung HW-S800B (2022)

Soundbary Samsung Ultra Slim
Samsung HW-S800B / fot. Samsung

Samsung HW-S800B Czarny – zobacz aktualne ceny

Najlepsze soundbary to niekoniecznie modele warte fortunę. W tym przypadku opłaca się przyjrzeć modelom z promocji z serii Ultra Slim to seria soundbarów dla tych, którzy lubią minimalizm. Podkreśla to Ultra Smukły Design. Oznacza to, że soundbar został zaprojektowany tak, aby mógł idealnie wkomponować się w przestrzeń pod telewizorem.

Potęga brzmienia zamknięta w minimalizmie – tak w skrócie można opisać soundbary Ultra Slim. Seria obejmuje dwa modele występujące w dwóch wersjach kolorystycznych: HW-S800B oraz HW-S801B, które zachwycają pod każdym względem.

4. Samsung HW-S801B (2022)

Soundbary Samsung Ultra Slim
Samsung HW-S801B / fot. Samsung

Samsung HW-S801B Biały – zobacz aktualne ceny

Modele HW-S800B i HW-S801B oferują także Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 3.1.2. Innymi słowy, 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Zadbają o przestrzenne brzmienie, które będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu, a nasze przeżycia staną jeszcze bardziej intensywne. Ponadto technologia Dolby Atmos oraz DTS Virtual:X. sprawia, że będziemy mogli poczuć się jak w samym środku filmowej akcji.

5. Samsung HW-B550 (2022)

Wakacyjna promocja na soundbary Samsung
Samsung HW-B550 / fot. Samsung
Samsung HW-B550 Czarny – zobacz aktualne ceny

Warto dodać, że także gracze mogą również skorzystać z wyjątkowej oferty. Przykładowo soundbary Q-Serii pozwalają cieszyć się zoptymalizowanym pod kątem gier konsolowych dźwiękiem. Jednym z najtańszych modeli jest Samsung HW-B550.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *