Soundbar LG S60T: cena

Soundbar LG S60T czyli listwa głośniowa z katalogu na 2024 rok jest już dostępny w sklepach. Ile kosztuje w tym miesiącu?  Gdzie go kupić Sprawdzamy!

Soundbar LG S60T: cena
Soundbar LG S60T / fot. LG

LG S60T to soundbar o wyjątkowej jakości dźwięku, który świetnie współgra z telewizorami LG. Wyposażony w system 3.1 kanałów o mocy 340 W, zapewnia bogaty i pełny dźwięk, idealny do różnorodnych treści multimedialnych. Z funkcją AI Sound Pro, soundbar automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięku, aby idealnie pasować do oglądanego gatunku, co zwiększa jakość odbioru każdego filmu czy koncertu. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technologii Dolby Digital, użytkownicy mogą cieszyć się głębokimi basami i krystalicznie czystymi wysokimi tonami.

Soundbar oferuje różnorodne opcje połączeń, w tym HDMI, USB i Bluetooth, co ułatwia integrację z innymi urządzeniami domowymi. Jest również kompatybilny z Wi-Fi i AirPlay 2, umożliwiając łatwe strumieniowanie muzyki. Co więcej, model korzysta z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak recyklingowany plastik i tkanina z recyklingowanych butelek, co świadczy o ekologicznym podejściu LG do produkcji.

Soundbar LG S60T: cena

Soundbar LG S60T / fot. LG

Design LG S60T, z eleganckimi metalowymi wykończeniami, sprawia, że urządzenie świetnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem, stanowiąc nie tylko źródło dźwięku, ale też element dekoracyjny. Soundbar został wyceniony w USA na 399 dolarów (ok. 1599 zł). Tymczasem  na polskim rynku jego cena wygląda w tym miesiącu tak:

  • cena maj 2024 – od 1199 zł
  • cena czerwiec 2024 – od 1199 zł
  • cena lipiec 2024 – od 1499 zł

Soundbar LG S60T znajdziesz, m.in. w sklepach RTV Euro AGD.

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Kalendarium cen wszystkich telewizorów

Co miesiąc aktualizujemy teksty dotyczących wszystkich modeli od największych producentów (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, itd.). Aktualizujemy nasze artykuły dotyczące cen wszystkich telewizorów, żeby nasi Czytelnicy mogli śledzić zmiany cen w porównaniu do poprzednich miesięcy.

Wszystkie telewizory w aktualnych cenach znajdziesz tutaj:

Wszystkie telewizory – cena

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Specyfikacja techniczna wszystkich telewizorów

Co jeśli nie wiesz jaki telewizor kupić? Zapraszamy także do zapoznania się z danymi technicznymi wybranych modeli telewizorów. Przedstawiamy nie tylko ceny, ale także szczegółowe specyfikacje techniczne, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni telewizor do Twojego domu.

Wszystkie telewizory: specyfikacja techniczne

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Najlepsze soundbary

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących soundbarów! Poszukujesz idealnego modelu do 500, 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię jedynie i wyłącznie najlepsze soundbary?

Najlepsze soundbary TOP10

Nasze regularnie aktualizowane zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *