Telewizory Excellence Line z projektorem The Freestyle

Telewizory Excellence Line to trzy serie wchodzące w skład tegorocznych modeli o imponującej rozdzielczości 8K. W wybranych sieciach sklepów, przy zakupie jednego z takich modeli otrzymasz za 1 zł mobilny projektor The Freestyle. Promocja kończy się 21 sierpnia 2022 roku (lub do wyczerpania zapasów).

Telewizory Excellence Line to co dla osób szukających najlepszych telewizorów 8K.  Jeśli planujesz zakup jednego z takich TV, warto wybrać taki sklep, gdzie niemal za darmo otrzymasz projektor Samsunga klasy Premium. Promocja koczy się za miesiąc, więc warto się spieszyć.

Kup telewizor Excellence Line i zyskaj projektor The Freestyle

Telewizor Samsung QN700B / fot. Samsung

W tym roku w katalogu Samsunga masz do wyboru trzy serie telewizorów o rozdzielczości 8K. To serie:

To co wyróżnia najnowsze telewizory to przede wszystkim ekrany Neo QLED (Mini LED), oferujące niespotykaną dotąd jakość obrazu.

Excellence Line obejmuje telewizory klasy premium dla najbardziej wymagających widzów. Ekrany te wyróżniają się topowymi rozwiązaniami w obszarach, takich jak technologia i realizm obrazu, design, dźwięk oraz funkcje Smart. W tym roku linia obejmuje trzy modele QN900B, QN800B oraz QN700B. Excellence Line to synonim najlepszych telewizorów w ofercie Samsung.

Decydując się teraz na zakup, możesz zaoszczędzić do 4000 zł. Wybrane sklepy oferują najlepsze telewizory Samsung wraz z przenośnym projektorem The Freestyle. W tym roku to jeden z najwyższych modeli, jeśli chodzi o tego typu urządzenia. Cena projektora zaczyna się od 3999 zł i obecnie to jeden z najnowocześniejszych sprzętów tego producenta.

Projektor Samsung The Freestyle
Projektor Samsung The Freestyle / fot. Samsung

Samsung The Freestyle SP-LSP3BL – zobacz aktualne ceny

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje oraz regulaminy promocji dostępne są na stronach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt i w wybranych sklepach stacjonarnych Samsung Brand Store. Promocja potrwa do 21 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów w wybranych sieciach sprzedaży.

Warto dodać, że w promocji biorą udział modele od 65 cali. Innymi słowy wyjątkiem w promocji jest 55-calowy telewizor z serii QN700B.

Co oferują telewizory Samsung 8K?

Telewizory Excellence Line
Telewizor Samsung QN900B / fot. Samsung

Telewizory Excellence Line to idealne połączenie tego co najlepsze. Poza doskonałym obrazem w rozdzielczości 8K, zyskujesz potężne brzmienie (Dolby Atmos), najnowszy system operacyjny oraz możliwość Inteligentnej kalibracji, o której pisaliśmy niedawno.

Precyzja i sztuczna inteligencja to słowa – klucze, które pozwalają zrozumieć doskonałość obrazu, jaką oferują telewizory Excellence Line. Niezależnie od tego czy oglądana scena to nocny pościg w filmie akcji czy niedźwiedzie polarne przyłapane podczas zabawy w swoim naturalnym otoczeniu, obraz będzie równie wyrazisty i pełen szczegółów. Uwadze nie umkną ani postacie czające się w mroku, ani skraplający się na futrze zwierząt śnieg.

Telewizory Excellence Line
Samsung Neo QLED QN800B / fot. Samsung

Telewizory Samsung odznaczają się także modułem One Connect Pro, który pozwala dyskretnie ukryć przewody. Jak działa on w praktyce?

Wszystkie zewnętrzne urządzenia podłączamy właśnie do tej smukłej skrzynki, którą z telewizorem łączy tylko jeden kabel. Moduł może być schowany w szafce obok telewizora – co świetnie sprawdza się, jeśli ekran jest podwieszony na ścianie – lub przymocowany do stopy telewizora, gdy ten jest wyeksponowany na designerskiej komodzie.

Podsumowując, wybierając Excellence Line widzowie otrzymują wszystko to, co najlepsze w telewizorach Samsung.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *