Telewizory Sony Z9J: galeria TV OLED 8K (2021)

Telewizory Sony Z9J już są. Koncern Sony zaprezentował flagową serię modeli LED o rozdzielczości 8K. Zobaczcie jak wyglądają z bliska modele z  tej serii.

W naszej galerii znajdziecie kilkanaście zdjęć flagowej serii LED 8K. Modele pojawią się w sprzedaży w tym roku, ale dokładna specyfikacja techniczna serii od Sony nie jest jeszcze znana.

TV Sony – wygląd

Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów 8K


To co wyróżnia modele Sony z nowej serii to przede wszystkim design. W tym roku ponownie koncern Sony chciał, by jego TV były oryginalne i cienkie. Minimalistyczne wzornictwo One Slate odznacza się elegancką formą jednolitej tafli szkła.

Telewizory-Sony-2021-Sony-Z9J / fot. Sony

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Sony


Do tego dochodzą trzy ustawienia podstawy telewizora.

  • wąskie,
  • standardowe,
  • do soundbara.

W ubiegłych latach niewielu producentów miało w swojej ofercie telewizory oferujące aż kilka ustawień podstawy. Jednak ma to duże znaczenie. Inaczej można ustawić nóżki telewizora, by pomieścić pod nim soundbar, a jeszcze inaczej, kiedy nie posiadamy dodatkowej listwy głośnikowej. Wszystko, by telewizor wyglądał elegancko w naszym salonie.

 

Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 8K

Ustawiana na trzy sposoby podstawa

Do wyboru są trzy ustawienia podstawy: standardowe, przy którym uwaga skupia się na obrazie, wąskie do umieszczenia telewizora na mniejszej półce oraz dopasowane do soundbara.

Metal w jednej płaszczyźnie

Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony

 

Konstruktorom od Sony udało się stworzyć elegancką, metalową ramkę o małej szerokości. Wszystko, by wzrok w naturalny sposób skupiał się na wyświetlanych treściach, a nie na jego otoczeniu.

Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony
Telewizory Sony Z9J
Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony

Porządek z kablami

Sony Z9J
Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony

Tak samo, jak w latach ubiegłych, telewizory Sony z flagowej serii o rozdzielczości 8K wykorzystują znane rozwiązanie pomagające uporać się z kablami i przewodami. Dzięki systemowi maskowania kabli i przewodów, eliminujemy bałagan, by telewizor jeszcze lepiej prezentował się z przodu, z boków i z tyłu.

Telewizory Sony Z9J
Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony
Telewizory Sony Z9J
Telewizory Sony 2021 – seria Z9J / fot. Sony

Źródło: Sony

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: