Samsung The Frame: oglądaj w pionie i w poziomie

Samsung The Frame to wyjątkowy telewizor lifestylowy, który może służyć do oglądania w pionie i poziomie. Chodzi o możliwość wyświetlania dzieł sztuki w obu płaszczyznach. Co jeszcze oferuje telewizor Samsunga o wielkości 32″?

Telewizor Samsung The Frame to połączenie sztuki i technologii. W Trybie Sztuka ekran może stać się swoistym cyfrowym płótnem, na którym możemy wyświetlać ulubione dzieła. Jednak nie każdy wie, że teraz masz do wyboru także wersję 32 cale.

Samsung The Frame: co warto wiedzieć?

Samsung The Frame
Samsung The Frame 32 cale / fot. Samsung

The Frame LS03T 32” to jedyny taki telewizor na rynku, która umożliwia swobodną personalizację i aranżację wedle naszych potrzeb. Dzięki wszechstronnym opcjom montażu, pozwala na prezentację dzieł sztuki, takich jak portrety, plakaty czy grafiki, w przeznaczonych do tego formatach. Mniejsza przekątna ekranu sprawia, że będzie świetnym wyborem do pomieszczeń takich, jak sypialnia czy kuchnia i spełni wymagania także jako monitor do pracy.

W wersji podstawowej możesz ustawić The Frame w orientacji poziomej, tak by oglądać swoje ulubione filmy i programy telewizyjne, czy podziwiać piękne krajobrazy. W drugiej opcji The Frame można także postawić i powiesić w orientacji pionowej.

Uchwyt Przylegający dostępny w zestawie pozwala na szybką i prostą instalację telewizora na ścianie wśród innych naszych ulubionych dzieł sztuki. Ekran można odchylać na boki, do tyłu lub do przodu, by wyglądał jak prawdziwy obraz w galerii. Jego położenie możemy zmieniać w zależności od tego, czy chcemy akurat obejrzeć film czy np. malarstwo portretowe i zdjęcia z naszego smartfona.

Do telewizora o wielkości 32 cale masz do wyboru wymienne ramki otaczające ekran i to aż w siedmiu kolorach: białym, czarnym, brązowym, beżowym, cytrynowym, platynowym i w naturalnym różu. Magnesy sprawiają, że ich wymiana jest szybka i łatwa.

Samsung The Frame 32 cale / fot. Samsung

Dzięki płatnej subskrypcji Art Store, użytkownicy zyskują dostęp do ponad 1500 prac ze znanych na świecie muzeów i galerii. Tym samym jedynie użytkownicy telewizora w wersji 32” będą mogli w orientacji pionowej podziwiać takie słynne dzieła, jak „Mona Lisa” da Vinci, „Autoportret” van Gogha czy ulubione plakaty i grafiki.

Co więcej, The Frame to inteligentny telewizor, który uczy się naszych preferencji i automatycznie rekomenduje prace, które z przyjemnością zobaczylibyśmy na ekranie. Tym samym, może polecić także inne wspaniałe portrety do wyświetlania w orientacji pionowej.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *