Liga sprawiedliwości Zacka Snydera: premiera w HBO GO

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera nadchodzi. Najpierw miał powstać z materiału nakręconego przez Zacka Snydera miniserial, ale już wiemy, że produkcja trafi jako pełnometrażowy film. Zapowiada się długi i emocjonujący seans filmowy, bowiem Zack Snyder’s Justice League trwa aż 4 godziny i 2 minuty.

Gdzie oglądać od 18 marca Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera? Czy obraz pojawi się gdzieś online poza HBO GO? Co nas czeka? Co wiemy o nadciągającej superprodukcji? O czym opowiada Liga Sprawiedliwości?

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Liga Sprawiedliwości 2021

 

Liga sprawiedliwości: o czym jest film?

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Bruce Wayne aka Batman chce się upewnić, że śmierć Supermana nie poszła na marne. Ten zginął w finałowym pojedynku w filmie Batman vs. Superman, który nie zebrał dość pozytywnych opinii i był uważany za jeden z najgorszych filmów z uniwersum DC Comics. Wayne wie, że światu zagraża kolejny mocny przeciwnik i w pojedynkę nie ma z nim szans.

To właśnie dlatego Wayne wpada na pomysł, by stworzyć zespół superbohaterów, którzy będą chronić Ziemi przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Problem w tym, że do powstałej Ligi Sprawiedliwości przydałby się Superman ze swoimi nieziemskimi mocami. Bohaterowie wskrzeszają Supermana i przygotowują się do walki z potężnym Steppenwolfem, a to nie jedyne zagrożenie, jakie czyha na herosów.

 

Premiera: Liga sprawiedliwości Zacka Snydera

18 marca 2021 roku (w czwartek) na HBO GO odbędzie się premiera Liga sprawiedliwości Zacka Snydera. Przypomnijmy, że film Liga sprawiedliwości miał swoją premierę w 2017 roku. Podczas kręcenia filmu ówczesny reżyser Zack Snyder musiał wycofać się z dokończenia swojego filmu w związku z rodzinną tragedią. Wtedy dokończenia produkcji zajął się Joss Whedon mający już na swoim koncie takie hity, jak Avengers i Avengers: Czas Ultrona.

Niestety widzom na całym świecie nie spodobało się “dokończenie” zaproponowane przez Whedona. Fani domagali się nowej odsłony Ligi Sprawiedliwości i chcieli, by dokończył ją oryginalny twórca Zack Snyder. Petycja o odświeżoną wersję przygód superbohaterów sprawiła, że Snyder przystąpił do tego projektu, wprowadzając nowe sceny. I tak z filmu z 2017 roku trwającego 120 minut, wyszło (podobno) arcydzieło trwające ponad cztery godziny.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera będzie dostępna od 18 marca tylko na platformie HBO GO (HBO MAX). Na razie nie wiadomo, czy film pojawi się w innych platformach streamingowych jak Netflix.

Liga Sprawiedliwości 2021: obsada

W Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera ponownie zobaczymy same gwiazdy wcielające się w role superbohaterów. Na ekranie z pewnością nie zabraknie nowych scen z Batmanem, Supermanem, Wonder Woman, Flashem czy Auqamanem. Do tego w odświeżonej wersji Ligi ma pojawić się scena z samym Jokerem.

W Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera ponownie zagrali:

 • Ben Affleck
 • Henry Cavill
 • Amy Adams
 • Gal Gadot
 • Ezra Miller
 • Jason Momoa
 • Ray Fisher
 • Jeremy Irons
 • Diane Lane
 • Connie Nielsen
 • J.K. Simmons
 • Ciarán Hinds

Źródło: HBO GO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *