Lupin: kiedy 2 sezon hitu Netflixa? Zobacz nowy zwiastun!

Lupin: kiedy 2 sezon hitu Netflixa? Drugi sezon Lupina zbliża się wielkimi krokami. Jeden z najlepszych seriali dostępnych na Netflixie otrzyma drugi sezon. Niecałe 24 godziny temu w serwisie YouTube zadebiutował oficjalny zwiastun drugiej serii przygód Lupina.

Lupin: kiedy 2 sezon hitu Netflixa? Oficjalny zwiastun drugiej serii serialu Lupin jeszcze niedawno święcącego triumf w TOP10 najlepsze filmy i seriale na Netflix, ma już 199 tysięcy wyświetleń na YT. To dość sporo zwłaszcza, że trailer Lupin Part 2 zadebiutował niespełna dobę temu.

Lupin: kiedy 2 sezon Na Netflix? Oficjalny zwiastun (uwaga spoilery)

Zanim zobaczysz oficjalny zwiastun drugiej serii przygód Lupina (a nie oglądałeś pierwszego sezonu), uważaj. Już pierwsze sekundy zdradzają to, co miało miejsce w pierwszym sezonie (w finale). Tak samo jak poniższy opis z platformy Netflix:

Żądza zemsty na Hubercie Pellegrinim rozbiła rodzinę Assane’a. Teraz przyparty do muru Assane musi opracować nowy, bardzo ryzykowny plan”.

Drugi sezon ma mieć 5 odcinków i zapowiadany jest na lato 2021 roku. Jeszcze nie podano oficjalnej daty. Zapewne wkrótce Netflix ogłosi to na swojej platformie. Do tego czasu warto sobie przypomnieć, o czym był pierwszy sezon.

Sezon pierwszy


8 stycznia 2021 roku miała premiera pierwszego sezonu serialu Lupin. Do dyspozycji mamy wszystkie pięć premierowych odcinków, opowiadających o mężczyźnie imieniem Assane Dipo. Ten 25 lat po śmierci ojca zamierza go pomścić (ojca oskarżono o przestępstwo, którego nie popełnił) inspirując się opowiadaniem o Arsenie Lupinie. Tak rodzi się współczesny dżentelmen włamywacz.

Po debiucie na Netflixie, miniserial okupywał przez wiele dni miejsce pierwsze, a przez niemal 1,5 miesiąca utrzymywał się w TOP10 najlepszych filmów Netflix. Spadł na dobre z tego zestawienia dopiero 17 lutego 2021 roku. Jednak przed premierą drugiej serii (ta planowana jest na lato 2021), serial być może pojawi się w TOP10 ponownie, bo Netflixianie, którzy nie oglądali pierwszej serii, z pewnością będą chcieli zaznajomić się z wcześniejszymi odcinkami, zanim zadebiutuje część druga.

Źródło: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *