TOP10: najlepsze filmy Netflix (03.07.2020)

TOP10: najlepsze filmy Netflix. Przedstawiamy TOP10 filmy które oglądacie najchętniej. Jeśli nie macie pomysłu na film, zaglądajcie do nas.

Sprawdzamy jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix oglądane dzisiaj – 3 lipca 2020 roku. Zobaczcie, co warto zobaczyć. Lista tytułów jest dość zróżnicowana. Przekonajcie się sami, przed Wami Netflix TOP10 filmów w Polsce.

TOP10: najlepsze filmy Netflix

1. Dark

Jeśli lubicie seriale z motywami podróży w czasie, niemiecki serial Dark powinien Wam przypaść do gustu. Obecnie można oglądać trzeci sezon mega zagmatwanego serialu, którego akcja dzieje się, no właśnie kiedy? Nie zdradzamy. Sprawdźcie sami!

2. Totem

Totem to dramat, kino akcji, w którym poznacie świat polskiej przestępczości. W rolach głównych występują Karol Bernacki, raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda.

3. The 100

Serial The 100 ma już 7 sezonów. Początek jest nadzwyczaj dobry. Otóż 97 lat na Ziemi doszło do nuklearnej zagłady. Przetrwały tylko osoby znajdujące się w kosmosie. Czy uda się jeszcze żyć na zniszczonej dostępnie planecie? Warto zobaczyć!

4. W głębi lasu

W głębi lasu to przerażający polski thriller, którym zachwycają się zagraniczne media. Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena i dotyczy rozwikłania zabójstwa sprzed 25 laty. Mocny, trzymający w napięciu polski serial, jakiego dawno nie było. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

TOP10: najlepsze filmy Netflix: co na kolejnych miejscach?

5. Znaki

Znaki to kolejny polski serial, którego akcja dzieje się w Górach Sowich. Po latach dochodzi do kolejnej zbrodni podobnej do tej, którą żyłą cała mieścina. Śledztwo prowadzi komisarz Trela.

6. Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies powinien się spodobać miłośnikom filmów Władysława Pasikowskiego. W roli głównej jeden z najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński.

7. Warrior Nun

Warrior Nun to serial nietypowy. Na Netflix można oglądać właśnie pierwszy sezon. Główna bohaterka budzi się w kostnicy i odkrywa, że ma super moce. Dzięki nim może stanąć do walki z demonami.

8. Igrzyska na kacu

Igrzyska na kacu to coś dla miłośników pastiszów innych filmów. Oczywiście do czynienia mamy tutaj ze sprośnymi żartami, nietypowymi sytuacjami, żywcem zapożyczonych z innych filmów, m.in. z Kac Vegas czy właśnie z Igrzysk Śmierci. Film ma już kilka lat, ale nadal śmieszy, zwłaszcza młodszą publiczność.

9. Służby specjalne


Służby specjalne
to film akcji trzymający w napięciu, który reklamowany był jako “film mocniejszy od Pitbulla”. Główni bohaterowie zaczynają współpracować z tajną agencją rządową, która zleca im coraz to niebezpieczniejsze misje.

10. Podłoga to lawa

 

Podłoga to lawa to dla odmiany szalony reality show, gdzie uczestniczy muszą zmierzyć się z …właśnie lawą. Teleturniej/reality show do oglądania całą rodziną, gdzie drużyny rywalizują ze sobą, by wygrać.


Źródło Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *