TOP10: najlepsze filmy Netflix (04.07.2020)

TOP10: najlepsze filmy Netflix. Przedstawiamy TOP10 filmów w Polsce, które oglądacie najchętniej. Jeśli nie macie pomysłu jaki film obejrzeć na Netflix, zaglądajcie do nas!

Sprawdzamy jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix oglądane dzisiaj – 4 lipca 2020 roku. Zobaczcie, co warto zobaczyć. Lista tytułów jest dość zróżnicowana. Przekonajcie się sami, przed Wami Netflix TOP10 filmów w Polsce.

 

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (maj 2021)

1. Dark

Dark zajmuje nadal pierwsze miejsce w TOP10 najlepszych filmów w Polsce wg Netflix. Jeśli lubicie seriale z motywami podróży w czasie, niemiecki serial Dark powinien Wam przypaść do gustu. Obecnie można oglądać trzeci sezon mega zagmatwanego serialu, którego akcja dzieje się, no właśnie kiedy? Nie zdradzamy. Sprawdźcie sami!

2. Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies awansował z miejsca 6. To film, który powinien się spodobać miłośnikom filmów Władysława Pasikowskiego. W roli głównej jeden z najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński.

3. Warrior Nun

Warrior Nun awansował  z miejsca 7 na podium. To serial nietypowy. Na Netflix można oglądać właśnie pierwszy sezon. Główna bohaterka budzi się w kostnicy i odkrywa, że ma super moce. Dzięki nim może stanąć do walki z demonami.

4. W głębi lasu

W głębi lasu utrzymał swoją pozycję z piątku. To przerażający polski thriller, którym zachwycają się zagraniczne media. Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena i dotyczy rozwikłania zabójstwa sprzed 25 laty. Mocny, trzymający w napięciu polski serial, jakiego dawno nie było. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

5. Totem

Totem spadł z podium (z 2 miejsca) na 5. To dramat, kino akcji, w którym poznacie świat polskiej przestępczości. W rolach głównych występują Karol Bernacki, raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda.

 

6. Desperados

 

Desperados kojarzy się z podobnym tytułem sprzed laty (Desperado), gdzie Antonio Banderas rozprawiał się z bandytami. Jednak nowość Netflixa na miejscu 6 nie ma z nim nic wspólnego. To zwariowana komedia, w której główna bohaterka wyrusza do Meksyku wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Wszystko przez obraźliwą wiadomość, którą wysłała do wymarzonego mężczyzny. Oczywiście jak to w komediach bywa, odkręcenie jednej dziwnej sytuacji pociągnie za sobą lawinę absurdalnych zdarzeń.

 

7. The 100

Na miejsce 7 (z pozycji 3) spadł Serial The 100 mający już 7 sezonów. Początek jest nadzwyczaj dobry. Otóż 97 lat na Ziemi doszło do nuklearnej zagłady. Przetrwały tylko osoby znajdujące się w kosmosie. Czy uda się jeszcze żyć na zniszczonej dostępnie planecie? Warto zobaczyć!

8. Znaki

Znaki także zanotowały spadek, bo z miejsca 2 aż na pozycję 5. To kolejny polski serial, którego akcja dzieje się w Górach Sowich. Po latach dochodzi do kolejnej zbrodni podobnej do tej, którą żyłą cała mieścina. Śledztwo prowadzi komisarz Trela.

9. Igrzyska na kacu

Igrzyska na kacu awansowały o jedno oczko z 9 pozycji. To coś dla miłośników pastiszów innych filmów. Oczywiście do czynienia mamy tutaj ze sprośnymi żartami, nietypowymi sytuacjami, żywcem zapożyczonych z innych filmów, m.in. z Kac Vegas czy właśnie z Igrzysk Śmierci. Film ma już kilka lat, ale nadal śmieszy, zwłaszcza młodszą publiczność.

10. Służby specjalne

Służby specjalne zamieniły się miejscami z powyższym tytułem. Jednak spadek od jedną pozycję (z miejsca 9) nie jest jeszcze tak drastyczny. to film akcji trzymający w napięciu, który reklamowany był jako „film mocniejszy od Pitbulla”. Główni bohaterowie zaczynają współpracować z tajną agencją rządową, która zleca im coraz to niebezpieczniejsze misje.

TOP10: najlepsze filmy – co spadło?

Jako, że dzisiaj mieliśmy tylko jedną nowość, tak więc lista TOP10 filmów w Polsce zanotowała jeden spadek. Dotyczy to reality Show – Podłoga to lawa.

Podłoga to lawa to dla odmiany szalony reality show, gdzie uczestniczy muszą zmierzyć się z …właśnie lawą. Teleturniej/reality show do oglądania całą rodziną, gdzie drużyny rywalizują ze sobą, by wygrać.

Źródło Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: