TCL 32S615: nowy telewizor Smart TV

TCL 32S615: nowy telewizor Smart TV. W sklepach RTV Euro AGD oraz OleOle! pojawił się nowy telewizor. To 32-calowy Smart TV TCL 32S615 z aktualnej oferty tanich telewizorów. Co oferuje poza Androidem?

Jeśli kogoś znudziły tradycyjne telewizory o wielkości 32 cali i oczekuje czegoś więcej, może zobaczyć co zaoferuje najnowsza propozycja producenta, który na całym świecie ma miliony sprzedanych telewizorów. TCL 32S615 idealnie nadaje się do sypialni albo salonu, jeśli wystarczy nam 32-calowy ekran.

TCL 32S615

Telewizor TCL 32S615 / fot. TCL

Jak większość tego typu urządzeń, telewizor TCL oferuje rozdzielczość HD Ready, w zupełności wystarczającą do codziennego oglądania telewizji. Opcji poprawy nie ma zbyt wiele, ale pamiętajmy, że to mały telewizor do 1000 złotych.

Telewizor TCL jako jeden z nielicznych odznacza się wykorzystywaniem technologii HDR, zapewniającej lepszy kontrast. Zazwyczaj była to domena najlepszych telewizorów 4K, gdzie formaty HDR zawsze towarzyszą matrycy 4K. W przypadku ekranu o takiej przekątnej mamy do czynienia ze standardowym odświeżaniem 50 Hz.

 

Wśród opcji polepszających brzmienie, TCL wykorzystuje opcje znane z innych, konkurencyjnych modeli. Całkowita moc głośników wynosi 10W, czyli tak samo jak niemal we wszystkich telewizorach 32-calowych.

Funkcje dodatkowe dźwięku AVL, Dolby Audio, Dolby Digital Plus

Smart TV z systemem Android 9.0 Pie

TCL 32S615
Telewizor TCL 32S615 / fot. TCL

Telewizor TCL to Smart TV co oznacza, że możemy przeglądać strony internetowe na małym ekranie i korzystać z najpopularniejszych aplikacji typu Netflix czy YouTube. Oczywiście to nie wszystko, bo działający na systemie Android 9.0 Pie, takim samym jak inne najlepsze telewizory 4K, pozwala na instalowanie gier oraz setek aplikacji ze sklepu Google Play.

Do tego Smart TV oferuje obsługuje Asystenta Google. Jeśli komuś znudzi się pilot do jego obsługi, zawsze może posłużyć się klawiaturą. Seria S615 sprzedawana jest w kolorze czarnym.

TCL 32S615 – cena

Cena telewizora TCL 32S615 dostępnego m.in. w sklepach RTV Euro AGD oraz OleOle! jest dość przystępna i wynosi w obu miejscach 899 złotych.

Źródło: TCL

TCL 32S615 – nasz komentarz

TV od TCL to  jedna ciekawszych nowości z tegorocznej oferty TV o wielkości 32 cali. Zwłaszcza, że koncern oferuje swoje modele już od dłuższego czasu – często w konkurencyjnych cenach. Oczywiście jeśli nie śpieszy Wam się z zakupem, warto trochę poczekać, aż telewizory oznaczone jako nowości potanieją na jesień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *