Najlepsze telewizory do konsoli? Jakie to modele?

Najlepsze telewizory do konsoli? Zdaniem koncernu Samsung, to telewizory QLED  2020 o niskim input lagu z Automatycznym Trybem Gry.

Tym razem koncern Samsung chce nas przekonać do tego, że w ofercie ma najlepsze telewizory do konsoli. Czego jeszcze można się spodziewać po telewizorach Samsung QLED na 2020 rok pod kątem podłączenia do nich konsoli?

 

Najlepsze telewizory do konsoli / fot. Samsung

Najlepsze telewizory do konsoli: cechy

Najlepsze telewizory do konsoli
Samsung QLED QE55Q90TAT / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny telewizorów Samsung QLED


Niski input lag, Automatyczny Tryb Gry czy sprawny system poprawy płynności obrazu w grach to tylko niektóre z wyróżników telewizorów Samsung. W tym roku gracze, którzy oczekują na nowe konsole mogą liczyć na szereg nowości i usprawnień, dzięki którym wskoczą na jeszcze wyższy poziom wrażeń podczas rozgrywki.– Samsung

Telewizory Samsung QLED z tegorocznej oferty zaoferują wiele udogodnień. Czy w związku z nimi będą to faktycznie najlepsze telewizory do konsoli? Wszystkie serie poza podstawową (Q60T) odznaczać będą się HDMI 2.1, dzięki czemu uzyskamy rozdzielczość 4K w 120 klatkach na sekundę. Oznacza to jeszcze większą płynność obrazu w grach. HDMI 2.1 jest dostępne w modelach QLED 2020 o przekątnej ekranu 55 cali i więcej.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz do gier (2020)

 

Najlepsze telewizory do konsoli: co jeszcze?

Najlepsze telewizory do konsoli
Samsung Q90T QLED 4K / fot. Samsung

Wybrane modele telewizorów QLED* oferują funkcję Real Game Enhancer+, która odpowiada za polepszenie detali w ciemnych scenach. Do tego dochodzi Game Multi-View, pozwalająca dzielić ekran telewizora, by wyświetlać dodatkowe informacje. Można na przykład grać na jednej części ekranu, a na drugiej oglądać filmy instruktażowe z YouTube.

Ciekawą nowością w modelach QLED 2020 jest także funkcja Game Multi-View, która pozwala otworzyć na części ekranie dodatkowe okno, gdzie podczas trudnego fragmentu gry można wyświetlić instrukcje innych graczy, dostępne np. na YouTube.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

To wygodne rozwiązanie pomoże nie tylko pokonać chwilowe przeszkody, ale także doskonalić swoje gamingowe umiejętności. Funkcja dostępna jest zarówno w tegorocznych telewizorach QLED oraz modelach Crystal UHD, takich jak TU8500.
– Samsung

Kolejnym ciekawym dodatkiem telewizorów Samsung QLED jest Automatyczny Tryb Gry**. Działa on w taki sposób, że po wykryciu podłączonej konsoli, telewizor sam dostosuje najlepsze ustawienia do gry.

Najlepsze telewizory do konsoli
Najlepsze telewizory do konsoli / fot. Samsung

*Funkcja Real Game Enhancer+ dostępna jest dla wybranych konsoli i telewizorów QLED Q95T, Q90T, Q80T i Q70T.
**Funkcja dostępna dla wybranych modeli.

Źródło: Samsung

Najlepsze telewizory do konsoli: nasz komentarz

Telewizory - wybierz na Ceneo

Telewizory Samsung QLED znakomicie nadają się do grania w gry. Jednak nie zmienia to faktu, że inni producenci także mają w swojej ofercie modele często nawet lepsze. Mowa oczywiście o telewizorach OLED, które w tym roku znalazły się w ofercie LG, Sony, Panasonica czy Philipsa. Niestety wciąż czynnikiem odstraszającym są ceny telewizorów OLED.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: