Najlepsze telewizory do konsoli? Jakie to modele?

Najlepsze telewizory do konsoli? Zdaniem koncernu Samsung, to telewizory QLED  2020 o niskim input lagu z Automatycznym Trybem Gry.

Tym razem koncern Samsung chce nas przekonać do tego, że w ofercie ma najlepsze telewizory do konsoli. Czego jeszcze można się spodziewać po telewizorach Samsung QLED na 2020 rok pod kątem podłączenia do nich konsoli?

 

Najlepsze telewizory do konsoli / fot. Samsung

Najlepsze telewizory do konsoli: cechy

Najlepsze telewizory do konsoli
Samsung QLED QE55Q90TAT / fot. Samsung

Niski input lag, Automatyczny Tryb Gry czy sprawny system poprawy płynności obrazu w grach to tylko niektóre z wyróżników telewizorów Samsung. W tym roku gracze, którzy oczekują na nowe konsole mogą liczyć na szereg nowości i usprawnień, dzięki którym wskoczą na jeszcze wyższy poziom wrażeń podczas rozgrywki.– Samsung

Telewizory Samsung QLED z tegorocznej oferty zaoferują wiele udogodnień. Czy w związku z nimi będą to faktycznie najlepsze telewizory do konsoli? Wszystkie serie poza podstawową (Q60T) odznaczać będą się HDMI 2.1, dzięki czemu uzyskamy rozdzielczość 4K w 120 klatkach na sekundę. Oznacza to jeszcze większą płynność obrazu w grach. HDMI 2.1 jest dostępne w modelach QLED 2020 o przekątnej ekranu 55 cali i więcej.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz

Co jeszcze?

Wybrane modele telewizorów QLED* oferują funkcję Real Game Enhancer+, która odpowiada za polepszenie detali w ciemnych scenach. Do tego dochodzi Game Multi-View, pozwalająca dzielić ekran telewizora, by wyświetlać dodatkowe informacje. Można na przykład grać na jednej części ekranu, a na drugiej oglądać filmy instruktażowe z YouTube.

Ciekawą nowością w modelach QLED 2020 jest także funkcja Game Multi-View, która pozwala otworzyć na części ekranie dodatkowe okno, gdzie podczas trudnego fragmentu gry można wyświetlić instrukcje innych graczy, dostępne np. na YouTube.

To wygodne rozwiązanie pomoże nie tylko pokonać chwilowe przeszkody, ale także doskonalić swoje gamingowe umiejętności. Funkcja dostępna jest zarówno w tegorocznych telewizorach QLED oraz modelach Crystal UHD, takich jak TU8500.
– Samsung

Kolejnym ciekawym dodatkiem telewizorów Samsung QLED jest Automatyczny Tryb Gry**. Działa on w taki sposób, że po wykryciu podłączonej konsoli, telewizor sam dostosuje najlepsze ustawienia do gry.

*Funkcja Real Game Enhancer+ dostępna jest dla wybranych konsoli i telewizorów QLED Q95T, Q90T, Q80T i Q70T.
**Funkcja dostępna dla wybranych modeli.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *