Jakie są najlepsze tv do konsoli?

Jakie są najlepsze telewizory do konsoli? Zdaniem koncernu Samsung, to telewizory QLED  2020 o niskim input lagu z Automatycznym Trybem Gry.

Tym razem koncern Samsung chce nas przekonać do tego, że w ofercie ma najlepsze telewizory do konsoli. Czego jeszcze można się spodziewać po telewizorach Samsung QLED na 2020 rok pod kątem podłączenia do nich konsoli?

Najlepsze telewizory do konsoli / fot. Samsung

Najlepsze telewizory do konsoli: cechy

Samsung QLED QE55Q90TAT / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny telewizorów Samsung QLED

 


Niski input lag, Automatyczny Tryb Gry czy sprawny system poprawy płynności obrazu w grach to tylko niektóre z wyróżników telewizorów Samsung. W tym roku gracze, którzy oczekują na nowe konsole mogą liczyć na szereg nowości i usprawnień, dzięki którym wskoczą na jeszcze wyższy poziom wrażeń podczas rozgrywki.– Samsung

Telewizory Samsung QLED z tegorocznej oferty zaoferują wiele udogodnień. Czy w związku z nimi będą to faktycznie najlepsze telewizory do konsoli? Wszystkie serie poza podstawową (Q60T) odznaczać będą się HDMI 2.1, dzięki czemu uzyskamy rozdzielczość 4K w 120 klatkach na sekundę. Oznacza to jeszcze większą płynność obrazu w grach. HDMI 2.1 jest dostępne w modelach QLED 2020 o przekątnej ekranu 55 cali i więcej.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz do gier (2020)

Wybrane modele telewizorów QLED* oferują funkcję Real Game Enhancer+, która odpowiada za polepszenie detali w ciemnych scenach. Do tego dochodzi Game Multi-View, pozwalająca dzielić ekran telewizora, by wyświetlać dodatkowe informacje. Można na przykład grać na jednej części ekranu, a na drugiej oglądać filmy instruktażowe z YouTube.

Ciekawą nowością w modelach QLED 2020 jest także funkcja Game Multi-View, która pozwala otworzyć na części ekranie dodatkowe okno, gdzie podczas trudnego fragmentu gry można wyświetlić instrukcje innych graczy, dostępne np. na YouTube.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać? (2020)

To wygodne rozwiązanie pomoże nie tylko pokonać chwilowe przeszkody, ale także doskonalić swoje gamingowe umiejętności. Funkcja dostępna jest zarówno w tegorocznych telewizorach QLED oraz modelach Crystal UHD, takich jak TU8500.
– Samsung

Kolejnym ciekawym dodatkiem telewizorów Samsung QLED jest Automatyczny Tryb Gry**. Działa on w taki sposób, że po wykryciu podłączonej konsoli, telewizor sam dostosuje najlepsze ustawienia do gry.

Najlepsze telewizory do konsoli / fot. Samsung

*Funkcja Real Game Enhancer+ dostępna jest dla wybranych konsoli i telewizorów QLED Q95T, Q90T, Q80T i Q70T.
**Funkcja dostępna dla wybranych modeli.

Źródło: Samsung

 

 

Najlepsze telewizory do konsoli: nasz komentarz

Telewizory - wybierz na Ceneo
 

Telewizory Samsung QLED znakomicie nadają się do grania w gry. Jednak nie zmienia to faktu, że inni producenci także mają w swojej ofercie modele często nawet lepsze. Mowa oczywiście o telewizorach OLED, które w tym roku znalazły się w ofercie LG, Sony, Panasonica czy Philipsa. Niestety wciąż czynnikiem odstraszającym są ceny telewizorów OLED.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: