LG inwestuje w telewizory OLED

LG inwestuje w telewizory OLED. Koncern poinformował niedawno, że nadal będzie wspierał rozwój telewizorów OLED na rynkach europejskich. To właśnie tutaj firma odnosi ogromne zyski z ich sprzedaży. Pomimo tego, że te do najtańszych wcale nie należą.

Telewizory OLED mogą być telewizorami przyszłości. Już teraz nie wymagają podświetlania i użycia ciekłego kryształu. Do tego poza doskonałą jakością obrazu otrzymujemy też oryginalny design. Te są przezroczyste, elastyczne i niezwykle smukłe.

LG inwestuje w telewizory OLED

LG inwestuje w telewizory
OLED65E7V / fot. LG

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów LG

W 2013 r. spółka LG Display zapoczątkowała erę OLED, wprowadzając do sprzedaży pierwszy na świecie telewizor z matrycą organiczną, opracowany we współpracy z LG Electronics. Ten innowacyjny produkt utwierdził spółkę w przekonaniu, iż technologia OLED na dobre zmieni standardy wyświetlania obrazu oraz oblicze całego rynku telewizorów.

Zobacz także | Najlepsze telewizory OLED

Liczba producentów telewizorów wykorzystujących panele OLED stale rośnie (…) Modele z panelem organicznym stanowią już 74% kategorii telewizorów premium z ekranem większym niż 55 cali i droższych niż 2 000 dolarów, oraz 61% w segmencie powyżej 65 cali i 3 000 dolarów. Oznacza to, że zgodnie z przewidywaniami w segmencie premium technologia OLED zdominowała rozwiązania LCD.
– Źródło: LG

Zobacz także | Jaki telewizor LG kupić?

Spółka LG Display wprowadziła w tym roku na rynek nowe produkty, m.in. telewizory OLED typu „wallpaper”, które jak sama nazwa wskazuje, można z łatwością mocować na ścianach. W ofercie znalazły się także takie innowacje jak telewizory OLED wykorzystujące technologię krystalicznie czystego dźwięku (Crystal Sound, CSO), dwustronne wyświetlacze oraz „falujący” pionowy ekran VTO (Vertical Tiling OLED), który przypomina konstrukcję złożoną z połączenia sześciu wyświetlaczy OLED.
– Źródło: LG

LG inwestuje w telewizory. Nasz komentarz

Co to oznacza dla przeciętnego zjadacza chleba marzącym o takim telewizorze? Hmmm.. jeśli spojrzycie na nasz ranking najlepszych telewizorów OLED zobaczycie, że ceny wielu z nich są dla wielu klientów przeszkodą, by je zakupić. Z drugiej strony ciągły rozwój na rynkach europejskich modeli z matrycą OLED może spowodować to, że LG OLED TV będą taniały. Na to liczymy w ciągu kilku najbliższych lat.

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: