LG OLED GX: galeria telewizorów Premium

LG OLED GX: galeria telewizorów Premium. Zobacz naszą galerię telewizorów OLED na 2020 rok. Modele o wielkościach 55, 65 i 77 cali oferują nie tylko zaawansowane opcje poprawy obrazu oraz dźwięku.

Telewizory LG OLED GX mogą być w tym roku najdroższymi modelami tego producenta. Poznaj z bliska modele wchodzące w jej skład.

LG OLED GX

LG OLED77GXPUA / fot. LG

 Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG OLED


Najważniejsze cechy serii, to przede wszystkim rozdzielczość Ultra HD, 100hz matryca czy zgodność z najpopularniejszymi formatami HDR (Dolby Vision, HDR10, HLG). Warto sprawdzić całą specyfikację tych modeli w naszym tekście o serii telewizorów OLED GX.

Zobacz także | Jaki telewizor LG kupić?

LG OLED77GXPUA / fot. LG
LG OLED77GXPUA / fot. LG
LG OLED77GXPUA / fot. LG

Pierwsza literka serii GX pochodzi od słowa Gallery. Telewizory mają być kojarzone z dziełami sztuki. Trudno się zresztą dziwić, spoglądając na nie z bliska.

Zobacz także | Ranking telewizorów OLED

LG OLED GX
LG OLED77GXPUA / fot. LG
LG OLED77GXPUA / fot. LG
LG OLED GX
Telewizor LG OLED TV_GX / fot. LG

Telewizory LG są cienkie i w zależności od wielkości przekątnej ekranu różnice wynoszą zaledwie kilka milimetrów.

LG OLED GX
LG OLED77GXPUA / fot. LG
LG OLED GX
LG OLED77GXPUA / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG


Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: