Jak korzystać z serwisu Netflix? Jaka cena, jak aktywować?

Jak korzystać z serwisu Netflix? Najpopularniejszą serwisem streamingowym umożliwiającym oglądanie filmów i seriali online w jakości 4K jest Netflix. Zobacz jakie są ceny pakietów Netflix (zwłaszcza po ostatniej podwyżce), na ilu urządzeniach można oglądać jednocześnie treści i co zrobić, by zacząć korzystać z Netflixa.

Niestety Netflix nie oferuje już miesięcznego bezpłatnego okresu testowego. Żeby oglądać najlepsze filmy i seriale trzeba od razu wykupić jeden z kilku pakietów. Jeśli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix, zobacz nasze aktualizowane na bieżąco zestawienie:

TOP10 najlepsze filmy Netflix (wrzesień 2021)

Jak korzystać z serwisu Netflix? Brak okresu próbnego

Jak korzystać z serwisu Netflix?
Najlepsze filmy Netflix

W Netflixie znajdziesz tysiące filmów, seriali, reality show i wiele innych treści wideo. Do tego z każdym kolejnym miesiącem nowości przybywa. O wszystkich nowościach możesz przeczytać w naszym comiesięcznym zestawieniu premier na Netflix.

 

Niestety serwis zrezygnował z darmowego okresu próbnego, który wynosił miesiąc. Najlepsze filmy i seriale możemy oglądać na smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV, laptopie lub innym urządzeniu do odtwarzania — za jedną stałą opłatą miesięczną w kilku wariantach:

Jak korzystać z serwisu Netflix?
Najlepsze filmy – Netflix / fot. Pixabay

 

  • Netflix plan podstawowy – 29 zł (wcześniejsza cena 34 zł) / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece, ale w jakości 420p – tylko na jednym urządzeniu.
  • Netflix plan standard – 43 zł / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece w jakości Full HD – działający jednocześnie na dwóch urządzeniach. Dzięki temu można utworzyć dwa osobne konta.
  • Netflix plan premium – 60 zł (wcześniejsza cena 52 zł) / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece w jakości 4K Ultra HD. Tutaj możemy oglądać jednocześnie na czterech urządzeniach. Oznacza to, że możemy wziąć ten pakiet z trójką znajomych, gdzie opłata na każdą osobę wyniesie 15 zł /30 dni.

Netflix cennik: podsumowanie

Netflix cennik

Jak widać złą wiadomością jest podwyżka ceny (październik 2021) najlepszego pakietu z 52 zł do 50 zł miesięcznie. Jednocześnie dobrą wiadomością jest to, że Netflix obniżył cenę pakietu standardowego z 34 zł do zaledwie 29 zł.

Aktywacja konta jest bardzo prosta, a wszystkie najważniejsze informacja znajdziesz na stronie Netflix.

Logowanie

Po otwarciu aplikacji Netflix lub wejściu na naszą stronę wybierz opcję Zaloguj się, aby wejść na swoje konto i zacząć oglądać filmy, seriale i programy. Możesz zalogować się na dowolnym kompatybilnym urządzeniu lub nawet kilku takich urządzeniach. W przypadku problemów zapoznaj się z poradami w artykule Nie mogę się zalogować w serwisie Netflix. Jeśli nie masz aplikacji Netflix, zajrzyj do artykułu Jak pobrać aplikację Netflix?.

Źródło: Netflix

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: