Gdzie oglądać Netflix? | Jaka cena, jak aktywować?

Najpopularniejszą aplikacją/serwisem streamingowym umożliwiającym oglądanie filmów i seriali online w jakości 4K jest Netflix. Zobacz jakie są ceny pakietów Netflix, na ilu urządzeniach można oglądać jednocześnie treści i co zrobić, by zacząć korzystać z Netflixa.

Niestety Netflix nie oferuje już miesięcznego bezpłatnego okresu testowego. Żeby oglądać najlepsze filmy i seriale trzeba od razu wykupić jeden z kilku pakietów. Jeśli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix, zobacz nasze aktualizowane na bieżąco zestawienia:

Netflix

Netflix w Smart TV

Netflix jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o najlepsze aplikacje Smart TV. Ten jest kompatybilny ze wszystkimi telewizorami Smart TV (niezależnie od producenta). Od kilku lat wszystkie telewizory Smart TV posiadają nawet dedykowany przycisk na pilocie, by od razu można było uruchomić tę aplikację.

W Netflixie znajdziesz tysiące filmów, seriali, reality show i wiele innych treści wideo. Do tego z każdym kolejnym miesiącem nowości przybywa. O wszystkich nowościach możesz przeczytać w naszym comiesięcznym zestawieniu premier na Netflix.

Niestety serwis zrezygnował z darmowego okresu próbnego, który wynosił miesiąc. Najlepsze filmy i seriale możemy oglądać na smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV, laptopie lub innym urządzeniu do odtwarzania — za jedną stałą opłatą miesięczną w kilku wariantach:

Najlepsze filmy – Netflix / fot. Pixabay
  • Netflix plan podstawowy – 34 zł / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece, ale w jakości 720p – tylko na jednym urządzeniu.

 

  • Netflix plan standard – 43 zł / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece w jakości HD – działający jednocześnie na dwóch urządzeniach. Dzięki temu można utworzyć dwa osobne konta.

 

  • Netflix plan premium -52 zł / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece w jakości Ultra HD. Tutaj możemy oglądać jednocześnie na czterech urządzeniach. Oznacza to, że możemy wziąć ten pakiet z trójką znajomych, gdzie opłata na każdą osobę wyniesie 13 zł /30 dni.

 

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: