Gdzie oglądać Netflix? | Jaka cena, jak aktywować?

Gdzie oglądać Netflix? Najpopularniejszą serwisem streamingowym umożliwiającym oglądanie filmów i seriali online w jakości 4K jest Netflix. Zobacz jakie są ceny pakietów Netflix, na ilu urządzeniach można oglądać jednocześnie treści i co zrobić, by zacząć korzystać z Netflixa.

Niestety Netflix nie oferuje już miesięcznego bezpłatnego okresu testowego. Żeby oglądać najlepsze filmy i seriale trzeba od razu wykupić jeden z kilku pakietów. Jeśli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix, zobacz nasze aktualizowane na bieżąco zestawienie:

Gdzie oglądać Netflix? Brak okresu próbnego w Netflixie

W Netflixie znajdziesz tysiące filmów, seriali, reality show i wiele innych treści wideo. Do tego z każdym kolejnym miesiącem nowości przybywa. O wszystkich nowościach możesz przeczytać w naszym comiesięcznym zestawieniu premier na Netflix.

 

Niestety serwis zrezygnował z darmowego okresu próbnego, który wynosił miesiąc. Najlepsze filmy i seriale możemy oglądać na smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV, laptopie lub innym urządzeniu do odtwarzania — za jedną stałą opłatą miesięczną w kilku wariantach:

Gdzie oglądać Netflix?
Najlepsze filmy – Netflix / fot. Pixabay

 

  • Netflix plan podstawowy – 34 zł / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece, ale w jakości 720p – tylko na jednym urządzeniu.
  • Netflix plan standard – 43 zł / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece w jakości HD – działający jednocześnie na dwóch urządzeniach. Dzięki temu można utworzyć dwa osobne konta.
  • Netflix plan premium -52 zł / 30 dni, obejmujący dostęp do wszystkich filmów i seriali w bibliotece w jakości Ultra HD. Tutaj możemy oglądać jednocześnie na czterech urządzeniach. Oznacza to, że możemy wziąć ten pakiet z trójką znajomych, gdzie opłata na każdą osobę wyniesie 13 zł /30 dni.

 

Źródło: Netflix

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: