LG NANO85: galeria nowych TV NanoCell

LG NANO85: galeria nowych TV NanoCell. Zanim nowe telewizory pojawią się na naszym rynku, warto sprawdzić, czego można się po nich spodziewać. Koncern LG przedstawił serię telewizorów z ekranami NanoCell, a jedną z podstawowych serii jest NANO85. Co zaoferuje?

Podobnie jak seria NANO90, ta odznacza się rozdzielczością Ultra HD. Pozostałe oferują obraz 8K. Telewizory LG NANO85 są kompatybilne z technologią Dolby Vision i pracują na procesorze obrazu α7 Gen 3 Processor 4K.

Telewizory z serii NANO85

LG 65NANO85UNA / fot. LG

 Sprawdź aktualne ceny telewizorów NanoCell od LG


Niedawno informowaliśmy Was o tym, czego można spodziewać się po serii LG NANO85. Ta właśnie debiutuje na rynku amerykańskim i jest dostępna w wielkościach 49″, 55″, 65″ oraz 75 calach. Nie wiadomo jeszcze czy na naszym rynku również będziemy mieli taki sam wybór.

LG NANO85
LG 65NANO85UNA / fot. LG

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 4K

LG NANO85
LG 65NANO85UNA / fot. LG

Zobacz jaki telewizor LG NanoCell warto kupić?

Seria od LG odznacza się minimalistyczną „nano ramką”, dzięki czemu telewizory wyglądają bardzo estetycznie. W tym roku producent postanowił zastosować podstawę w kształcie dwóch nóżek, umiejscowionych przy końcach obudowy. Takie samo wzornictwo oferują pozostałe modele z wyższych serii z ekranami NanonCell.

LG NANO85
LG 65NANO85UNA / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG


LG NANO85 to podstawowa seria telewizorów z ekranami NanoCell w tym roku. Pozostałe (wyższe) to NANO90, NANO97 i NANO99.

 

Źródło: LG

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: