LG NANO85: galeria nowych TV NanoCell

LG NANO85: galeria nowych TV NanoCell. Zanim nowe telewizory pojawią się na naszym rynku, warto sprawdzić, czego można się po nich spodziewać. Koncern LG przedstawił serię telewizorów z ekranami NanoCell, a jedną z podstawowych serii jest NANO85. Co zaoferuje?

Podobnie jak seria NANO90, ta odznacza się rozdzielczością Ultra HD. Pozostałe oferują obraz 8K. Telewizory LG NANO85 są kompatybilne z technologią Dolby Vision i pracują na procesorze obrazu α7 Gen 3 Processor 4K.

Telewizory z serii NANO85

LG 65NANO85UNA / fot. LG

Niedawno informowaliśmy Was o tym, czego można spodziewać się po serii LG NANO85. Ta właśnie debiutuje na rynku amerykańskim i jest dostępna w wielkościach 49″, 55″, 65″ oraz 75 calach. Nie wiadomo jeszcze czy na naszym rynku również będziemy mieli taki sam wybór.

Seria od LG odznacza się minimalistyczną “nano ramką”, dzięki czemu telewizory wyglądają bardzo estetycznie. W tym roku producent postanowił zastosować podstawę w kształcie dwóch nóżek, umiejscowionych przy końcach obudowy. Takie samo wzornictwo oferują pozostałe modele z wyższych serii z ekranami NanonCell.

LG NANO85
LG 65NANO85UNA / fot. LG

LG NANO85 to podstawowa seria telewizorów z ekranami NanoCell w tym roku. Pozostałe (wyższe) to NANO90, NANO97 i NANO99.

Źródło: LG, telewizory LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *