Samsung TU7000: galeria nowych TV 4K

Samsung TU7000 to telewizory z podstawowej serii na 2020 rok, oferujące rozdzielczość 4K. W jej skład wchodzą dwa modele o wielkości 65 i 75 cali.

Zobaczcie jak prezentują się telewizory z tegorocznej oferty producenta w naszej galerii. Przed Wami modele Samsung z serii TU7000.

Nowe telewizory Samsung

Samsung TU7000
Samsung TU7000 / fot. Samsung

Seria TU7000 może być w tym roku jedną z najpopularniejszych. W zeszłym roku było podobnie z seriami RU7102 czy RU7472. To, co je wyróżniało to dobra jakość obrazu za niewielkie pieniądze. Nie każdy musi od razu mieć w swoim salonie telewizory z flagowej serii QLED, prawda?

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Telewizory z tej serii łatwo będzie można odróżnić na sklepowych półkach z daleka, np. od serii wyższej – TU8000. Oba modele są w kolorze tytanowo-szarym.

Co jeszcze?

Elegancki wygląd telewizorów z tej serii to nie tylko smukła ramka otaczająca ekran. To także wykorzystanie rozwiązania z lat ubiegłych. Chodzi o Clean Cable Solution, pozwalające ukryć kable z tyłu telewizora, pod nóżką.

Na przystępną cenę zakupu, która zapewne zostanie ujawniona na wiosnę, będzie miało wpływ także wykorzystywanie 50 Hz matryc. Lepsze odświeżanie i 100 Hz matryce będziemy mieli do wyboru w tegorocznych telewizorach QLED. Niestety te będą o wiele droższe.

Telewizory Samsung zadebiutowały na amerykańskim rynku. Teraz pozostaje czekać, aż koncern ogłosi ich dostępność w polskich sklepach.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *