Samsung Q70T: galeria telewizorów QLED

Samsung Q70T – w jej skład wchodzą dwa modele o wielkościach 65 i 75 cali. Zanim poznasz ich szczegółową specyfikację, zobacz, jak telewizory prezentują się w naszej galerii.

Telewizory z serii Samsung Q70T również wyglądają bardzo elegancko, co modele z serii niższej – Q60T. Zobacz nowe telewizory Samsung na 2020 rok z bliska.

Samsung Q70T

Samsung Q70T / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung


Najważniejszą różnicą dotycząca matryc jest częstotliwość odświeżania. Tutaj mamy do czynienia ze 100 Hz matrycami. Oznacza to lepszą płynność ruchu podczas oglądania telewizji, zwłaszcza wydarzeń sportowych, czy filmów akcji.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz

Poza wieloma opcjami dotyczącymi poprawy obrazu, o których przeczytacie wkrótce w naszych kolejnych publikacjach, warto zwrócić uwagę na obsługę technologii HDR oraz tryb Ambient.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Samsung Q70T / fot. Samsung

Wiele wskazuje na to, że na polskim rynku również będziemy mieli do czynienia z wielkościami ekranów: 65 i 75 cali. Przypomnijmy, że w zeszłym roku seria Q70R oferowała cztery przekątne w tym jedną na zamówienie (wersję 82-calową).

Zobacz aktualne ceny telewizorów Samsung Q70R (2019)


Samsung Q70T
Samsung Q70T / fot. Samsung

Ceny modeli przeznaczonych na polski rynek nie są jeszcze znane. Jak tylko zostaną podane, dowiecie się o nich od nas.

Samsung Q70T
Samsung Q70T / fot. Samsung

Telewizory Smart TV pracują również – podobnie, jak seria Q60T- na systemie operacyjnym o nazwie Tizen 5.5 i oferują kompatybilność z takimi usługami, jak Asystent Google, Amazon Alexa oraz Bixby.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED


Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o telewizorach z oferty Samsunga, ale niekoniecznie o modelach QLED, sprawdźcie co pisaliśmy wcześniej o seriach TU7000 oraz TU8000.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: