Samsung Q70T: galeria telewizorów QLED

Samsung Q70T – w jej skład wchodzą dwa modele o wielkościach 65 i 75 cali. Zanim poznasz ich szczegółową specyfikację, zobacz, jak telewizory prezentują się w naszej galerii.

Telewizory z serii Samsung Q70T również wyglądają bardzo elegancko, co modele z serii niższej – Q60T. Zobacz nowe telewizory Samsung na 2020 rok z bliska.

Samsung Q70T

Samsung Q70T / fot. Samsung

Najważniejszą różnicą dotycząca matryc jest częstotliwość odświeżania. Tutaj mamy do czynienia ze 100 Hz matrycami. Oznacza to lepszą płynność ruchu podczas oglądania telewizji, zwłaszcza wydarzeń sportowych, czy filmów akcji.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz

Poza wieloma opcjami dotyczącymi poprawy obrazu, o których przeczytacie wkrótce w naszych kolejnych publikacjach, warto zwrócić uwagę na obsługę technologii HDR oraz tryb Ambient.

Wiele wskazuje na to, że na polskim rynku również będziemy mieli do czynienia z wielkościami ekranów: 65 i 75 cali. Przypomnijmy, że w zeszłym roku seria Q70R oferowała cztery przekątne w tym jedną na zamówienie (wersję 82-calową).

Samsung Q70T
Samsung tv/ fot. Samsung

Ceny modeli przeznaczonych na polski rynek nie są jeszcze znane. Jak tylko zostaną podane, dowiecie się o nich od nas.

Samsung Q70T
Samsung tv/ fot. Samsung

Telewizory Smart TV pracują również – podobnie, jak seria Q60T- na systemie operacyjnym o nazwie Tizen 5.5 i oferują kompatybilność z takimi usługami, jak Asystent Google, Amazon Alexa oraz Bixby.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o telewizorach z oferty Samsunga, ale niekoniecznie o modelach QLED, sprawdźcie co pisaliśmy wcześniej o seriach TU7000 oraz TU8000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *