Konsola PS5 na Ali Express. Najtańsze zestawy od 1999 zł

Konsola Playstation pojawiła się 1 kwietnia 2021 roku na stronie chińskiego giganta telefonicznego i właściciela bazarków internetowych Ali Express. Dostępne są dokładnie (w chwili pisania tego artykułu) 13 000 sztuk. Jak to możliwe? Ile kosztuje Playstation 5 na Ali Express?

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, jak w rekordowo szybkim tempie konsola PS5 została wyprzedana w Media Expert. Ku oczekiwaniu milionom klientów, Ali Express postanowił zrobić niespodziankę dla Euro pejczyków. Dzięki wynegocjowanej z Sony umowie, gigant odkupił przed oficjalną przedsprzedażą PS5, około 15 000 sztuk konsoli. Zapłacił około miliona dolarów, co bardzo ucieszyło władze Sony. Wystarczy podzielić milion przez ilość sprzedanych konsol (15 000 sztuk), żeby poznać cenę jednego zestawu.

Konsola PS5 / fot. Sony

Cena jak przystało na giganta z Chin jest ogromna. Oczywiście, że Ali Express przepłacił na konsolach, ale zainteresowanie tym produktem w ostatnich minutach (od czasu ogłoszenia dostępności PS5 na Ali Express) sprawiło, że serwery bazarku AE były zawieszone dwukrotnie. Jednak dzięki takiej polityce kupieckiej, Ali Express w trzy godziny zyskał niemal 15 milionów nowych klientów (którzy założyli konta na Ali Express, by kupić konsolę PS5).

Jakie zestawy PS5 za 1999 złotych?

Avengers 5: znamy tytuł kolejnej części superhitu!

Ali Express wyjdzie na swoje, a inwestycja (która na początku mogła wydawać się ogromną stratą pieniędzy) okaże się faktycznie strzałem w oko byka (Bull Eye). Tymczasem my klienci mamy do wyboru następujące zestawy już od 1999 złotych (w przeliczeniu z jenów).

 

 

Marvel i DC Comics łączą się. Powstaną 22 nowe filmy

 

Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych dziesięciu wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały.

Źródło: Chińska Agencja Prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: