PornHub łączy siły z Nickelodeon. Co obejrzeć po 22?

PornHub łączy siły z Nickelodeon. Co obejrzeć po 22? W wyniku pandemii kolejni giganci świata rozrywki łączą siły, żeby przetrwać na tym nowym, okrutnym rynku. Sytuacji nie poprawia to, że kina są zamknięte i nie wiadomo, kiedy obejrzymy filmy, które miały mieć premierę kinową w tym roku (na które wytwórnie wydały miliardy dolarów). W tej sytuacji PornHub, jeden z największych serwisów z filmami dla dorosłych dokonał fuzji z kanałem telewizyjnym dla dzieci o nazwie Nickelodeon. Co z tego wyniknie?

PornHub łączy siły z Nickelodeon. Co obejrzeć po 22? Jedno jest pewne. Na pewno z ramówki nowego kanału Nickelodeon Hub XXX (PornHub) nie znikną bajki i filmy erotyczne (animowane) dla najmłodszych. Dlatego uspokajamy rodziców. Treści nieprzeznaczone dla Waszych pociech nie będą emitowane przed godziną 22. Dopiero po niej!

Pornhub
TOP10 najlepsze darmowe kanały erotyczne

Nickelodeon łączy siły z PornHub

Oznacza to to, że około godziny 21:55 każdego dnia będzie kończyć się ostatnia animacja dla najmłodszych. Później przez 5 minut będzie pojawiał się na ekranie telewizora (albo najlepszego smartfona) komunikat o treści, że za chwile włączy się ramówka dla pełnoletnich widzów i prośba o wprowadzenie  na pilocie specjalnego kodu (kod zawsze będzie taki sam – kod ##69!!##).

Dzięki tej jakże oryginalnej metodzie weryfikacji, operator będzie miał pewność, że to rodzic wprowadza kod, by oglądać najlepsze filmy dla dorosłych (dawny PornHub).

 

Na pewno wśród nowości zobaczymy od 1 kwietnia takie gorące premierowe hity jak:

  • Książę i żebraczka,
  • Bardzo, bardzo Spiąca Królewna i siedmiu Krasnoludów,
  • F**vengers: obrońcy orgazu!
  • Man in High, Tight Castle,
  • I Like Fishing and Breaking Bad.

Żadne dziecko nie powinno poznać tego kodu, ani mieć dostępu do pilota do godzinie 22:00. W ogóle uważamy, że dzieci powinny chodzić spać wcześniej, by wstawały pełne energii oraz motywacji na kolejny dzień. Chwalmy Pana!

 

Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych dziesięciu wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały.

Źródło: news from Space

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *