Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona na dużym ekranie?

Jeżeli uwielbiacie oglądać najlepsze filmy i seriale na smartfonie albo tablecie i chcielibyście przenieść seanse filmowe na wyższy poziom, przeczytajcie ten artykuł. Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona na dużym ekranie? Sprawdź.

Nie wszyscy wykorzystują bezprzewodową łączność pomiędzy telewizorem, a urządzeniami mobilnymi, a korzystanie z funkcji Smart View jest proste i wygodne. Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona na dużym ekranie?

 

Samsung M5002 / fot. Samsung
 


Czy w wolnym czasie oglądasz filmy i seriale na smartfonie? Jeśli tak, to pewnie świetnie znasz ofertę najpopularniejszych serwisów VoD. Losy ulubionych bohaterów możesz też śledzić na ekranie telewizora – w najlepszej jakości i kiedy masz na to ochotę. Dzięki temu każdy kolejny odcinek będzie prawdziwym kinowym doznaniem. Co więcej wcale nie musisz rozstawać się ze smartfonem, który pomoże Ci wcielić się w rolę nawigatora po filmowo-serialowym świecie.
– Źródło: Samsung

Koncern Samsung słynie nie tylko z telewizorów Premium, czy flagowych telewizorów QLED. To także producent, którego TV oferują ogromną ilość najpopularniejszych serwisów z filmami na żądanie. Netflix, HBO Go, ipla, player.pl, to tylko niektóre z najlepszych aplikacji. Jeśli jednak z jakiegoś względu nie możemy oderwać się od naszego smartfona, jest sposób, by zwiększyć jego funkcjonalność. Jest to możliwe, dzięki aplikacji Smart View.

Zobacz także | Jaki telewizor Samsung QLED kupić?

Dzięki aplikacji Smart View, która dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, widzowie mogą nie tylko sterować telewizorem z poziomu smartfona, ale także przeglądać dostępne programy, by następnie uruchomić je na telewizorze. Interfejs aplikacji wygląda teraz praktycznie tak samo, jak ten na telewizorze, dzięki czemu obsługa jest dziecinnie prosta (…)

Dzięki współpracy ze smartfonami możemy wykorzystać go np. do przeglądania zdjęć czy materiałów wideo. To kolejna funkcja aplikacji Smart View, która pozwala udostępniać materiały z telefonu na telewizorze Smart TV. Fotografie z wakacji w wysokiej rozdzielczości i na dużym ekranie prezentują się świetnie. Co więcej, gdy obrazy są wyświetlane na telewizorze, cały czas możemy korzystać z telefonu – wysyłać smsy, albo przeglądać Internet.
– Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Wszystko pięknie fajnie, tylko nie zapominajmy o dwóch rzeczach. Jeżeli aplikacje ze smartfona posiadamy też w telewizorze Smart TV (np. Netflix), to jaki jest sens przesyłać bezprzewodowo obraz i dźwięk z komórki, skoro można włączyć telewizor i wybrać daną aplikację, by oglądać film.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

Rozumiemy to rozwiązanie, gdybyśmy nie mieli telewizora, a projektor. Wtedy podłączenie smartfona do projektora, który wyświetla na wielkim ekranie zawartość naszego ekranu (ze smartfona) ma sens.

 


Druga rzecz, bardziej istotna jest taka, że nie tylko najdroższe i najlepsze telewizory oferują takie rozwiązania. Jeżeli się rozejrzymy to nie tylko Samsung oferuje najlepsze aplikacje i serwisy z filmami na żądanie. Przecież iplę czy Netflixa możemy oglądać też na telewizorach Philipsa, LG, Sony, a nawet Sharpa.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: