Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona na dużym ekranie?

Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona na dużym ekranie? Jeżeli uwielbiacie oglądać najlepsze filmy i seriale na smartfonie albo tablecie i chcielibyście przenieść seanse filmowe na wyższy poziom, przeczytajcie ten artykuł.

Nie wszyscy wykorzystują bezprzewodową łączność pomiędzy telewizorem, a urządzeniami mobilnymi, a korzystanie z funkcji Smart View jest proste i wygodne. Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona na dużym ekranie?

Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona?

Najlepsze telewizory 2022
Najlepsze telewizory 2022 / fot. Samsung

Czy w wolnym czasie oglądasz filmy i seriale na smartfonie? Jeśli tak, to pewnie świetnie znasz ofertę najpopularniejszych serwisów VoD. Losy ulubionych bohaterów możesz też śledzić na ekranie telewizora – w najlepszej jakości i kiedy masz na to ochotę. Dzięki temu każdy kolejny odcinek będzie prawdziwym kinowym doznaniem. Co więcej wcale nie musisz rozstawać się ze smartfonem, który pomoże Ci wcielić się w rolę nawigatora po filmowo-serialowym świecie.
– Źródło: Samsung

Koncern Samsung słynie nie tylko z telewizorów Premium, czy flagowych telewizorów QLED. To także producent, którego TV oferują ogromną ilość najpopularniejszych serwisów z filmami na żądanie. Netflix, HBO GO, player.pl, to tylko niektóre z najlepszych aplikacji. Jeśli jednak z jakiegoś względu nie możemy oderwać się od naszego smartfona, jest sposób, by zwiększyć jego funkcjonalność. Jest to możliwe, dzięki aplikacji Smart View.

Dzięki aplikacji Smart View, która dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, widzowie mogą nie tylko sterować telewizorem z poziomu smartfona, ale także przeglądać dostępne programy, by następnie uruchomić je na telewizorze. Interfejs aplikacji wygląda teraz praktycznie tak samo, jak ten na telewizorze, dzięki czemu obsługa jest dziecinnie prosta (…)

– Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Wszystko pięknie fajnie, tylko nie zapominajmy o dwóch rzeczach. Jeżeli aplikacje ze smartfona posiadamy też w telewizorze Smart TV (np. Netflix), to jaki jest sens przesyłać bezprzewodowo obraz i dźwięk z komórki, skoro można włączyć telewizor i wybrać daną aplikację, by oglądać film.

Rozumiemy to rozwiązanie, gdybyśmy nie mieli telewizora, a projektor. Wtedy podłączenie smartfona do projektora, który wyświetla na wielkim ekranie zawartość naszego ekranu (ze smartfona) ma sens.

Druga rzecz, bardziej istotna jest taka, że nie tylko najdroższe i najlepsze telewizory oferują takie rozwiązania. Jeżeli się rozejrzymy to nie tylko Samsung oferuje najlepsze aplikacje i serwisy z filmami na żądanie. Przecież HBO GO czy Netfliksa możemy oglądać też na telewizorach Philipsa, LG, Sony, a nawet Sharpa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *