Nowe monitory Samsung (2019). Który wybrać?

Nowe monitory Samsung (2019). Który wybrać?. Zanim poznamy całą linię tv na 2019 rok, warto zwrócić uwagę też na to, co ma do zaoferowania producent w branży gamingowej. Zobacz nowe monitory do grania i do pracy.

W tym roku pojawią się nowe modele monitorów Samsung o wysokiej rozdzielczości i interesujących funkcjach. Nie zabraknie także urządzeń z zakrzywionym ekranem.

Nowe monitory Samsung: co oferują?

Nowe monitory Samsung
Samsung Space Monitor / fot. Samsung

W tym roku będzie w czym wybierać, decydując się na jeden z najnowszych monitorów od Samsunga. Trzy z nich były nawet zaprezentowane na początku roku na targach CES 2019.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Nowe monitory Samsung – Space Monitor: nowoczesne wzornictwo

Nowe monitory Samsung
Samsung Space Monitor / fot. Samsung

Space Monitor pozwala zaoszczędzić miejsce, dzięki w pełni zintegrowanemu ramieniu, pozwalającym zacisnąć je na blacie biurka. To zdecydowanie wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują większą przestrzeń roboczą.

Samsung Space Monitor / fot. Samsung

Space Monitor to także bogate w funkcje i wydajne urządzenie. Model 27‑calowy ma rozdzielczość QHD z niewiarygodnie szczegółowym, ostrym obrazem, natomiast model 32‑calowy prezentuje treści w rozdzielczości 4K UHD. Urządzenie wyposażone jest w podstawkę, która chowa się w tylnej części wąskiej ramki monitora.

Stojak sprawia, że Space Monitor można łatwo przechylić lub odsunąć od ściany. Można go również obniżyć do powierzchni biurka. Dodatkowo przewód zasilania i HDMI zostały zintegrowane i umieszczone w ramieniu, co pozwoliło uzyskać estetyczny wygląd.
– Źródło: Samsung

Nowe monitory Samsung
Samsung Space Monitor / fot. Samsung

Samsung CRG9 (49 cali)

Samsung CRG9 / fot. Samsung

Monitor do gier Samsung CRG9 o wielkości 49 cali zaoferuje przede wszystkim ultraszeroki ekran o podwójnej rozdzielczości QHD. Opcja Picture-by-Picture umożliwia oglądanie dwóch źródeł wideo na jednym ekranie. Natomiast dla osób, które liczą na większą wygodę, Samsung zaoferuje ten model, ale z podstawką o mniejszym rozmiarze.

Nowe monitory Samsung
Samsung CRG9 / fot. Samsung

CRG9 jest pierwszym na świecie superszerokim monitorem do gier w rozdzielczości 5120×1440 i proporcjach ekranu wynoszących 32:9. Na 49-calowym wyświetlaczu oferuje częstotliwość odświeżania 120 Hz i krótki czas reakcji 4 ms, co ogranicza opóźnienie obrazu i jego rozmycie.

Źródło: Samsung

Samsung UR59C

Nowe monitory Samsung
Samsung UR59C / fot. Samsung

Samsung UR59C to pierwszy na świecie 32-calowy zakrzywiony monitor 4K UHD zaprojektowany dla twórców treści zwracających uwagę na funkcjonalność i wydajność.

Nowy 32‑calowy monitor UR59C ma zakrzywiony wyświetlacz UHD o współczynniku kontrastu wynoszącym 2500:1 i pełnej rozdzielczości 3840×2160 4K UHD z obsługą do miliarda kolorów. Krzywizna 1500R nie tylko zapewnia prawdziwie wciągające doznania, które są znakomicie widoczne podczas tworzenia treści i grafiki, oglądania filmów wideo lub grania w gry, ale też zmniejsza zmęczenie oczu, zwykle doskwierające przy długotrwałym użytkowaniu monitora.
– Źródło: Samsung

Samsung UR59C / fot. Samsung

Nasz komentarz

Fani grania (ale nie tylko oni) z pewnością nie będą mogli się doczekać premiery tych urządzeń na polskim rynku. Jak tylko zostanie ogłoszona specyfikacja techniczna, ceny oraz dostępność w polskich sklepach damy Wam znać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *