Zobacz nowe monitory Samsung (2019)

Zanim poznamy całą linię telewizorów Samsunga na 2019 rok, warto zwrócić uwagę też na to, co ma do zaoferowania producent w branży gamingowej. W tym roku pojawią się nowe modele monitorów Samsung o wysokiej rozdzielczości i interesujących funkcjach. Nie zabraknie także urządzeń z zakrzywionym ekranem.

Samsung Space Monitor / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny monitorów Samsung

 


W tym roku będzie w czym wybierać, decydując się na jeden z najnowszych monitorów od Samsunga. Trzy z nich były nawet zaprezentowane na początku roku na targach CES 2019.

Space Monitor: nowoczesne wzornictwo

Samsung Space Monitor / fot. Samsung

Space Monitor pozwala zaoszczędzić miejsce, dzięki w pełni zintegrowanemu ramieniu, pozwalającym zacisnąć je na blacie biurka. To zdecydowanie wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują większą przestrzeń roboczą.

Samsung Space Monitor / fot. Samsung

Space Monitor to także bogate w funkcje i wydajne urządzenie. Model 27‑calowy ma rozdzielczość QHD z niewiarygodnie szczegółowym, ostrym obrazem, natomiast model 32‑calowy prezentuje treści w rozdzielczości 4K UHD. Urządzenie wyposażone jest w podstawkę, która chowa się w tylnej części wąskiej ramki monitora.

Stojak sprawia, że Space Monitor można łatwo przechylić lub odsunąć od ściany. Można go również obniżyć do powierzchni biurka. Dodatkowo przewód zasilania i HDMI zostały zintegrowane i umieszczone w ramieniu, co pozwoliło uzyskać estetyczny wygląd.
– Źródło: Samsung

Samsung Space Monitor / fot. Samsung

Samsung CRG9 (49 cali)

Samsung CRG9 / fot. Samsung

Monitor do gier Samsung CRG9 o wielkości 49 cali zaoferuje przede wszystkim ultraszeroki ekran o podwójnej rozdzielczości QHD. Opcja Picture-by-Picture umożliwia oglądanie dwóch źródeł wideo na jednym ekranie. Natomiast dla osób, które liczą na większą wygodę, Samsung zaoferuje ten model, ale z podstawką o mniejszym rozmiarze.

Samsung CRG9 / fot. Samsung

CRG9 jest pierwszym na świecie superszerokim monitorem do gier w rozdzielczości 5120×1440 i proporcjach ekranu wynoszących 32:9. Na 49-calowym wyświetlaczu oferuje częstotliwość odświeżania 120 Hz i krótki czas reakcji 4 ms, co ogranicza opóźnienie obrazu i jego rozmycie.

Monitor został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości wrażeń podczas grania. Wyposażono go również w technologię AMD Radeon FreeSync 2 HDR, która redukuje zarówno zacinanie się i rozrywanie obrazu, jak i opóźnienia, by zapewnić bezproblemowe korzystanie z gier. Dzięki podwójnej rozdzielczości QHD (5120×1440) i HDR10 o szczytowej jasności 1000 nitów monitor jest w stanie prezentować nawet najdrobniejsze szczegóły w najjaśniejszych i najciemniejszych częściach obrazu.

HDR10 zapewnia doskonałe przyciemnianie, a HDR o wysokim kontraście oferuje efekty, niedostępne w monitorach o innej rozdzielczości. Urządzenie to, wykorzystujące rewolucyjną technologię kropek kwantowych firmy Samsung, która zapewnia dokładne odwzorowania kolorów, ma ponadto krzywiznę ekranu wynoszącą 1800 mm oraz ultraszerokie pole widzenia.
– Źródło: Samsung

Samsung UR59C

Samsung UR59C / fot. Samsung

Samsung UR59C to pierwszy na świecie 32-calowy zakrzywiony monitor 4K UHD zaprojektowany dla twórców treści zwracających uwagę na funkcjonalność i wydajność.

Nowy 32‑calowy monitor UR59C ma zakrzywiony wyświetlacz UHD o współczynniku kontrastu wynoszącym 2500:1 i pełnej rozdzielczości 3840×2160 4K UHD z obsługą do miliarda kolorów. Krzywizna 1500R nie tylko zapewnia prawdziwie wciągające doznania, które są znakomicie widoczne podczas tworzenia treści i grafiki, oglądania filmów wideo lub grania w gry, ale też zmniejsza zmęczenie oczu, zwykle doskwierające przy długotrwałym użytkowaniu monitora.
– Źródło: Samsung

Samsung UR59C / fot. Samsung

Nasz komentarz

Fani grania (ale nie tylko oni) z pewnością nie będą mogli się doczekać premiery tych urządzeń na polskim rynku. Jak tylko zostanie ogłoszona specyfikacja techniczna, ceny oraz dostępność w polskich sklepach damy Wam znać.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo
 
1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w następujących, najpopularniejszych przedziałach cenowych:

Wszystkie telewizory do 2000 zł Wszystkie telewizory do 2500 zł
Wszystkie telewizory do 3000 zł Wszystkie telewizory do 3500 zł
Wszystkie telewizory do 4000 zł Wszystkie telewizory do 4500 zł
Wszystkie telewizory do 5000 zł Wszystkie telewizory do 5500 zł
Wszystkie telewizory do 6000 zł Wszystkie telewizory do 6500 zł

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Wszystkie telewizory 32 cali, Wszystkie telewizory 40 cali
Wszystkie telewizory 43 cali Wszystkie telewizory 49 cali
Wszystkie telewizory 50 cali Wszystkie telewizory 55 cali
Wszystkie telewizory 65 cali Wszystkie telewizory 70 cali
Wszystkie telewizory 75 cali Wszystkie telewizory powyżej 75 cali

To warto przeczytać

Telewizory - zobacz na Ceneo

Jeśli poszukujecie najlepszych telewizorów (najlepszych z najlepszych) sprawdźcie nasze inne zestawienie: TOP10 najlepszych telewizorów 2020 roku. Znajdziecie tam same topowe i flagowe modele o rozdzielczości 4K. Pamiętajcie tylko, że w TOP10 nie znajdziecie modeli OLED oraz z ekranem 8K.

Jeśli poszukujecie najlepszych telewizorów OLED, sprawdźcie nasze zestawienie: Najlepsze telewizory OLED 2020 roku. Jeśli interesują Was modele o rozdzielczości 8K sprawdźcie zestawienie: Wszystkie telewizory 8K.

Warto zajrzeć także na nasze zestawienie: Najlepsze promocje na telewizory. Znajdziecie tam modele z przedziału od 1000 do 5000 złotych, które opłaca się kupić ze względu na dobry obraz i możliwie jak największą przekątną ekranu w danym przedziale cenowym.

Zobacz nasze inne publikacje

RTV - porównaj ceny

1. Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich seriach i modelach od największych producentów telewizorów na lata 2019/2020:

2. Jeśli interesują Cię najświeższe zestawienia najlepszych telewizorów, poniżej znajdziesz najciekawsze artykuły na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: