Xiaomi pracuje nad micro-TV! Zobacz co już wiemy

Xiaomi pracuje nad nowym mikro-tv. Wszczepia się je pod skórę ciężarnej kobiety, dzięki czemu dziecko nie nudzi się podczas pobytu w brzuchu. Dzięki specjalnym chińskim programom edukacyjnym rodzi się już podstawowymi informacjami o otaczającym je świecie. Odbiornik jest wielkości 0,000001 milinanometra.

Xiaomi
Procesor Xiaomi Micro-TV / fot. Xiaomi
Xiaomi micro-TV będą wszczepiane pod skórę kobiet, tak, aby ich nienarodzone dzieci chłonęły informacje z całego świata. Oczywiście te będą tak malutkie, że tylko nienarodzone noworodki (u których wykształci się co najmniej jedno ucho i jedno oko) będą mogły śledzić to, co będzie się wyświetlało na maluśkich telewizorkach.

 

Xiaomi: telewizory Micro-TV nadchodzą

Xiaomi
Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 43 / fot. Xiaomi
Xiaomi to chiński producent ceramiki, który przebranżowił się na smartfonowego giganta, zarabiając miliardy zielonych chińskich dolarów.
Poza telewizorami, od przyszłego roku będzie miał w swojej ofercie telewizory tak małe, że niewidoczne gołym okiem. Telewizory Micro-TV mają przede wszystkim odciążyć matkę od wysiłku spowodowanego okresem ciąży. Kiedy nienarodzone dziecko zaśnie, emitowany dla niego sygnał wideo na malutkim telewizorku wyłączy się, a z minigłośniczków umieszczonych obok paneliku głównego zacznie wydobywać się relaksująca matkę muzyka instrumentalna.
Xiaomi to kolejny producent, który po wprowadzeniu telewizorów napędzanych akumulatorami smartfonów, czy najlepszych smartfonów z systemem ZymbiaQ, postanowił zrobić coś jeszcze, niekoniecznie dla środowiska (bo już zrobił wiele). Teraz wysłuchał potrzeby matek oczekujących dziecka i specjalnie dla nich wraz z chińską Federacją ds. Edukacji Najmłodszych Obywateli stworzył oprogramowanie, które zawiera ponad 9 miliardów filmików edukacyjnych dla nienarodzonych.
Dzięki licznym programom edukacyjnym, dzieci w wieku 10 dni powinni być oswojone z tabliczką mnożenia (do potęgi 7), dzieci w wieku 20 dni powinny mieć już czytać i pisać, a dzieci w wieku 50 dni będą bez problemu porozumiewać się w siedmiu językach występujących obecnie w Federacji Nieustraszonej Floty NATO.
Nas zastanawia tylko jedno. Czy wraz z programami edukacyjnymi małym dzieciom nie będą puszczane przekazy podprogowe z przekonaniem o wyjątkowości ustroju komunistycznego? Na te pytania będziemy mogli odpowiedzieć dopiero, kiedy dzieci, które korzystały w brzuchu matki z telewizorów Micro-TV skończą 18 lat i będzie można z nimi przeprowadzić z nimi wywiad. Aha, zapomnieliśmy. Telewizory Micro-TV będą sprzedawane tylko w szpitalach na terenie Chińskiej Republiki Ludowej.
Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych dziesięciu wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały.
Źródło: Agencja PUB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *