Xiaomi pracuje nad micro-TV! Zobacz co już wiemy

Xiaomi pracuje nad nowym mikro-tv. Wszczepia się je pod skórę ciężarnej kobiety, dzięki czemu dziecko nie nudzi się podczas pobytu w brzuchu. Dzięki specjalnym chińskim programom edukacyjnym rodzi się już podstawowymi informacjami o otaczającym je świecie. Odbiornik jest wielkości 0,000001 milinanometra.

Xiaomi
Procesor Xiaomi Micro-TV / fot. Xiaomi
Xiaomi micro-TV będą wszczepiane pod skórę kobiet, tak, aby ich nienarodzone dzieci chłonęły informacje z całego świata. Oczywiście te będą tak malutkie, że tylko nienarodzone noworodki (u których wykształci się co najmniej jedno ucho i jedno oko) będą mogły śledzić to, co będzie się wyświetlało na maluśkich telewizorkach.

Marvel i DC Comics łączą się. Powstaną 22 nowe filmy

 

Xiaomi: telewizory Micro-TV nadchodzą

Xiaomi
Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4S 43 / fot. Xiaomi
Xiaomi to chiński producent ceramiki, który przebranżowił się na smartfonowego giganta, zarabiając miliardy zielonych chińskich dolarów.
Poza telewizorami, od przyszłego roku będzie miał w swojej ofercie telewizory tak małe, że niewidoczne gołym okiem. Telewizory Micro-TV mają przede wszystkim odciążyć matkę od wysiłku spowodowanego okresem ciąży. Kiedy nienarodzone dziecko zaśnie, emitowany dla niego sygnał wideo na malutkim telewizorku wyłączy się, a z minigłośniczków umieszczonych obok paneliku głównego zacznie wydobywać się relaksująca matkę muzyka instrumentalna.
Xiaomi to kolejny producent, który po wprowadzeniu telewizorów napędzanych akumulatorami smartfonów, czy najlepszych smartfonów z systemem ZymbiaQ, postanowił zrobić coś jeszcze, niekoniecznie dla środowiska (bo już zrobił wiele). Teraz wysłuchał potrzeby matek oczekujących dziecka i specjalnie dla nich wraz z chińską Federacją ds. Edukacji Najmłodszych Obywateli stworzył oprogramowanie, które zawiera ponad 9 miliardów filmików edukacyjnych dla nienarodzonych.
Dzięki licznym programom edukacyjnym, dzieci w wieku 10 dni powinni być oswojone z tabliczką mnożenia (do potęgi 7), dzieci w wieku 20 dni powinny mieć już czytać i pisać, a dzieci w wieku 50 dni będą bez problemu porozumiewać się w siedmiu językach występujących obecnie w Federacji Nieustraszonej Floty NATO.
Nas zastanawia tylko jedno. Czy wraz z programami edukacyjnymi małym dzieciom nie będą puszczane przekazy podprogowe z przekonaniem o wyjątkowości ustroju komunistycznego? Na te pytania będziemy mogli odpowiedzieć dopiero, kiedy dzieci, które korzystały w brzuchu matki z telewizorów Micro-TV skończą 18 lat i będzie można z nimi przeprowadzić z nimi wywiad. Aha, zapomnieliśmy. Telewizory Micro-TV będą sprzedawane tylko w szpitalach na terenie Chińskiej Republiki Ludowej.
Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych dziesięciu wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały.
 
Źródło: Agencja PUB, czytał Aleksander Bromberek

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: