Avengers 5: znamy tytuł kolejnej części superhitu!

Avengers 5: znamy tytuł. W 2022 roku powstaną 22 nowe filmy z bohaterami z DC Comics oraz Marvela. Jednym z nich jest Avengers 5. My znamy już tytuł kolejnej odsłony przygód super herosów. Zobacz tytuł Avengers 5.

Jeśli nie lubisz spoilerów dotyczących najlepszych filmów 2022 roku, zamiast czytać ten artykuł, poczytaj sobie lepiej o najnowszych smartfonach. Jeśli jednak na nic nasze ostrzeżenia i bardzo chcesz poznać tytuł Avengers 5, równie dobrze możesz zjechać na dół artykułu. Jednak przewidzieliśmy to i w tekście tylko raz pojawia się ściśle tajny tytuł Avengers 5: czas Visiona (ale nie na końcu, ha!).

Avengers 5: znamy tytuł
Avengers 5: czas Visiona

Avengers 5: czas Visiona

O czym jest Avengers 5: czas Visiona? Okazuje się, że o fabule wiemy całkiem sporo. W zasadzie tytuł nieco spoileruje, czego możemy się spodziewać na ekranie. Z pewnością najnowsza część Avengers będzie skupiała się na życiu (a raczej wegetacji jako maszyna w ludzkim ciele) Visiona (w linii czasu po rozwodzie z Wandą i ponownym ślubie Visiona z Black Widow). Pewnego dnia podczas silnego wyładowania atmosferycznego w kosmosie, Vision nawiązuje kontakt mentalny z istotą nie z tego świata.

Tajemnicza istota przedstawia siebie jako Pożeracza Wszechświatów (Albo Niszczyciela Form Wszelkiego Życia) i informuje go, że wkrótce w naszym Wszechświecie (okazuje się, że Kopernik miał rację i nasz Wszechświat nie jest jedyny), zjawi się trilionowa armia Pożeraczy Planet. Wszelki opór jest bezcelowy, bo istoty są z innego wymiaru, są niewidzialne, nie mają ciała i nie można ich zranić.

Co dalej po śmierci Spider-Mana?

Avengers 5: znamy tytuł
Avengers 5: czas Visiona

Dodatkowo po Wielkiej Wojnie w Avengers, po śmierci Spider-Mana (w wyniku ukąszenia pająka podczas wycieczki szkolnej Petera Parkera w autokarze – Spider-Man 7: Home is Such A Lonely Place Without You), Vision jest skłócony z ostatnimi żyjącymi Avengersami. Ci nie wiedzą też, że umysł Visiona coraz bardziej zaczyna być hakowany przez tajemniczą istotę.

 

Po przywróceniu do życia Thora, nowy Iron Man (już nie Robert Down(ey) Jr.) prosi go o pomoc w odzyskaniu artefaktu Złotej Czaszki. Okazuje się, że jest związek pomiędzy nią, a opętaniem Visiona. Dodatkowo Vision może stać się najbardziej śmiercionośną bronią, wycelowaną w Avengersów, w rękach Niszczycieli Wszechświatów.

Wow! Zapowiada się całkiem nieźle. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy film fuzji Marvela z DC Comics. Avengers 5 pojawi się najprawdopodobniej od razu w sieci na Netflix i HBO GO. Premiera Avengers 5 planowana jest na grudzień 2022 roku. Więc pewne jest to, że polscy widzowie nie zobaczą tego filmu na Netflix, bo platforma Netflix znika z Polski 1 września 2021 roku.

Marvel i DC Comics łączą się. Powstaną 22 nowe filmy

 

Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych dziesięciu wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały.

Źródło: Daily Planet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *