Wakacyjna promocja na soundbary Samsung

Wakacyjna promocja na soundbary Samsung powoli dobiega końca. Przypominamy co należy zrobić, by skorzystać z atrakcyjniejszych cen na listwy głośnikowe. Jakie modele kupisz w akcji promocyjnej?

Wakacyjna promocja na soundbary Samsung kończy się 14 sierpnia 2022 roku. Oznacza to, że przez najbliższy weekend możesz skorzystać z kupna modeli z najwyższej, jak i średniej półki. To modele HW-Q930B, HW-Q700B, HW-Q60B i HW-B550. Gdzie kupisz najtaniej listwę głośnikową do telewizorów Samsung?

Co oferują Soundbary Samsung?

Wakacyjna promocja na soundbary Samsung
Samsung HW-Q930B / fot. Samsung
Samsung HW-Q930B Czarny – zobacz aktualne ceny

Tegoroczna linia soundbarów to przede wszystkim Q-seria, a więc flagowe modele dedykowane do najlepszych telewizorów QLED i Neo QLED. Warto dodać, że od tego roku najlepsze soundbary oferują funkcję Bezprzewodowego Dolby Atmos. Dzięki niej soundbar można połączyć z telewizorem bez dodatkowego przewodu. Funkcja jest dostępna we wszystkich soundbarach biorących udział w promocji, z wyjątkiem modelu z podstawowej serii HW-Q60B.

Bezprzewodowa Technologia Dolby Atmos wymaga połączenia za pomocą Wi-Fi. Funkcja kompatybilna wyłącznie z wybranymi telewizorami Samsung z 2022 roku. Informacja o kompatybilności dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.pl. Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.

Na tym nie koniec, bo topowe soundbary oferują jeszcze Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni. Opcja jest kompatybilna z telewizorami Samsung QLED 2021 i 2022 (model Q70 i wyższe). Pełną listę kompatybilnych modeli i więcej informacji znajdziesz na stronie producenta (funkcja nie dotyczy modelu HW-Q60B).

Funkcja Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni sprawia, że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie. Następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku tak, by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go ustawimy.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Wakacyjna promocja na soundbary Samsung
Samsung HW-B550 / fot. Samsung
Samsung HW-B550 Czarny – zobacz aktualne ceny

Warto dodać, że także gracze mogą również skorzystać z wyjątkowej oferty. Przykładowo soundbary Q-Serii pozwalają cieszyć się zoptymalizowanym pod kątem gier konsolowych dźwiękiem.

A to wszystko, dzięki potężnym głośnikom skierowanym do góry, technologii Samsung Acoustic Beam oraz mocnym basom. Dodatkowo soundbar automatycznie synchronizuje się z telewizorem i włącza Tryb Gry Pro od razu po uruchomieniu konsoli, dzięki czemu nie tracimy czasu na konfigurację.

Powyższa opcja dotyczy tylko kompatybilnych telewizorów i konsoli do gier (Xbox one, PS4, Nintendo Switch – i nowsze).

Samsung-HW-Q60B / fot. Samsung

Samsung-HW-Q60B – zobacz aktualne ceny

Technologia Q-Symphony odpowiada za doskonałe współbrzmienie obu urządzeń, sprawiając, że możemy obecnie skorzystać jednocześnie z głośników telewizora i soundbara. Niezależnie od tego, czy słuchamy koncertu muzyki symfonicznej czy oglądamy film akcji, możemy być pewni, że otoczy nas harmonijne brzmienie.

Gdzie kupić soundbary w promocji?

Samsung HW-Q700B / fot. Samsung

Samsung HW-Q700B Czarny – zobacz aktualne ceny

Soundbary Samsung kupisz w promocji w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet i w wybranych sklepach stacjonarnych Samsung Brand Store. Listę soundbarów w promocji znajdziesz poniżej. Pamiętaj, że akcja promocyjna kończy się 14 sierpnia 2022 roku.

  • Samsung HW-Q930B
  • Samsung HW-Q700B
  • Samsung HW-Q60B
  • Samsung HW-B550

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *