Filmy i seriale 4K od Vectry. Co oferuje operator?

Filmy i seriale 4K w domowym salonie? Vectra to kolejny operator telewizji kablowej, oferujący rozrywkę w rozdzielczości Ultra HD (filmy i seriale). Do tego dochodzą ważne wydarzenia sportowe. Dostęp do kanałów 4K można mieć także poza domem.

Żeby skorzystać z oferty telewizji cyfrowej Vectry trzeba zaopatrzyć się w dekoder obsługujący tą rozdzielczość oraz telewizor 4K. Z naszych zestawień wiecie, jakie telewizory opłaca się kupić.

Filmy i seriale 4K

Filmy i seriale 4K
Vectra w 4K / fot. Vectra

Wyświetlany obraz w technologii 4K jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali dzięki zastosowaniu bardzo dużej liczby pikseli. Tak wysoka rozdzielczość odtwarzanego obrazu pozwala wydobyć pełnię potencjału oglądanych filmów czy programów. Jest to szczególnie istotne dla fanów sportu oraz miłośników widowiskowych filmów. Telewizja 4K wraz z nowoczesnym dekoderem są już dostępne w Vectrze.
Źródło: Vectra

Teraz jesteśmy w stanie zdobyć dobry telewizor do 2000 złotych, często o imponującej przekątnej 55 cali. Co z dekoderem?

Filmy i seriale 4K. Dekoder 4K Ultra HD gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku, a dołączony zaawansowany pilot obsługuje każdy telewizor. Nagrywaj ulubione programy czy filmy i oglądaj je bez reklam dzięki wbudowanej nagrywarce cyfrowej. Skorzystaj z funkcji przewijania, aby nie przegapić pełnej akcji sceny filmu albo gola ulubionej drużyny.
Źródło: Vectra

Do wyboru masz kilka propozycji, a poniżej przedstawiamy te cieszące się dużym zainteresowaniem:

  • FunBox Ultra HD
   Filmy, podróże, kuchnia – odkryj je na nowo. Poznaj kanał FunBox Ultra HD i zmień zwykłe oglądanie na oszałamiające doświadczenie Ultra HD

 

  • Eleven Sports 4K
   Wejdź do świata sportu, poczuj najwyższej klasy widowiska sportowe za sprawą ultranowoczesnej jakości obrazu. A dzięki TV Online kibicuj swojej drużynie, gdziekolwiek jesteś

 

  • Ultra TV 4K
   Kanał Ultra TV 4K to doświadczenie, które zapiera dech realizmem i wiernością odwzorowania barw. Dostępny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu w polskiej wersji językowej

Cała oferta Vectry dostępna jest  na  stronie Vectry.

Źródło: Vectra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *