Vectra ma filmy i seriale w rozdzielczości 4K

Vectra to kolejny operator telewizji kablowej, oferujący rozrywkę w rozdzielczości Ultra HD (filmy i seriale). Do tego dochodzą ważne wydarzenia sportowe. Dostęp do kanałów 4K można mieć także poza domem.

Żeby skorzystać z oferty telewizji cyfrowej Vectry trzeba zaopatrzyć się w dekoder obsługujący tą rozdzielczość oraz telewizor 4K. Z naszych zestawień wiecie, jakie telewizory opłaca się kupić.

Vectra w 4K / fot. Vectra

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 4K

 


Wyświetlany obraz w technologii 4K jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali dzięki zastosowaniu bardzo dużej liczby pikseli. Tak wysoka rozdzielczość odtwarzanego obrazu pozwala wydobyć pełnię potencjału oglądanych filmów czy programów. Jest to szczególnie istotne dla fanów sportu oraz miłośników widowiskowych filmów. Telewizja 4K wraz z nowoczesnym dekoderem są już dostępne w Vectrze.
Źródło: Vectra

Teraz jesteśmy w stanie zdobyć dobry telewizor do 2000 złotych, często o imponującej przekątnej 55 cali. Co z dekoderem?

Dekoder 4K Ultra HD gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku, a dołączony zaawansowany pilot obsługuje każdy telewizor. Nagrywaj ulubione programy czy filmy i oglądaj je bez reklam dzięki wbudowanej nagrywarce cyfrowej. Skorzystaj z funkcji przewijania, aby nie przegapić pełnej akcji sceny filmu albo gola ulubionej drużyny.
Źródło: Vectra

 


Do wyboru masz kilka propozycji, a poniżej przedstawiamy te cieszące się dużym zainteresowaniem:

  • FunBox Ultra HD
   Filmy, podróże, kuchnia – odkryj je na nowo. Poznaj kanał FunBox Ultra HD i zmień zwykłe oglądanie na oszałamiające doświadczenie Ultra HD

 

  • Eleven Sports 4K
   Wejdź do świata sportu, poczuj najwyższej klasy widowiska sportowe za sprawą ultranowoczesnej jakości obrazu. A dzięki TV Online kibicuj swojej drużynie, gdziekolwiek jesteś

 

  • Ultra TV 4K
   Kanał Ultra TV 4K to doświadczenie, które zapiera dech realizmem i wiernością odwzorowania barw. Dostępny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu w polskiej wersji językowej

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Cała oferta Vectry dostępna jest tutaj.

Źródło: Vectra

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: