TOP10 | najlepsze filmy Netflix (31.08.20)

TOP10 | najlepsze filmy Netflix. Które tytuły zyskały dzisiaj rekordową oglądalność. Przedstawiamy TOP10 filmów w Polsce, które oglądacie najchętniej. Jeśli nie macie pomysłu jaki film obejrzeć na Netflix, zaglądajcie do nas!

 

Netflix – TOP10 filmów w Polsce / fot. Pixabay

1. Polityka

Polityka Patryka Vegi w końcu doczekała się premiery na Netflix. Jeszcze niedawno pojawiła się jako nowość na szóstym. Dzisiaj utrzymuje się na miejscu pierwszym.

2. Lucyfer –sezon 5

Lucyfer (Lucifer) doczekał się piątego sezonu, który ruszył w połowie sierpnia 2020 roku. Netflix serwuje nam cztery pierwsze sezony oraz osiem nakręconych odcinków premierowej, piątej serii kryminalno-komediowego serialu o władcy Piekła.

3. Miami Bici

Miami Bici to rumuńska komedia sensacyjna o dwóch kumplach przyjeżdżających pierwszy raz na wakacje do Miami. Niekończące się plaże, słoneczna pogoda, dziewczyny w bikini – to jest nowe życie, dopóki przez przypadek nie wplątają się w przemyt narkotyków przez groźnych bandziorów. Gratulujemy dzisiaj miejsca na podium – pozycji trzeciej.

4. Cobra Kai

Cobra Kai to kontynuacja hitu sprzed lat – Karate Kid. Teraz dwójka rywali jest już dorosłych, ale ich losy potoczyły się zupełnie inaczej. Johnny ponownie chce otworzyć szkołę karate i doprowadzić do kolejnego pojedynku pomiędzy swoim wrogiem – Danielem.

5. Power

Pełen akcji film Power, w którym grają, m.in. Joseph Gordon-Levitt, Dominique Fishback i Jamie Foxx dziś na miejscu piątym. Ten do niedawna okupywał pierwsze miejsce w naszym TOP10. Fabuła może nieco kojarzyć się nieco z Lucy Luca Bessona, w którym również pod wpływem specyficznego narkotyku można zyskać supermoce. Zapowiada się superhit, który może pozostać w TOP5 jeszcze parę ładnych dni.

6. Rzut za trzy

Rzut za trzy dzisiaj tylko pozycja szósta. Jednak ambitny (a może uparty) trener dąży do celu, by pokazać, że jego drużyna jest najlepsza i wciąż ma to coś w sobie, co pozwala mu być dumnym ze swojej pasji – trenowania szkolnej drużyny koszykówki.

7. The 100

The 100 mający już 7 sezonów znowu w TOP10. Netflix serwuje fanom co tydzień nowy odcinek, wiec zapewne serial będzie się pojawiał w TOP10. Dzisiaj pozycja siódma.

8. Psi patrol

Psi patrol to trzy sezony pogodnej animacji dla najmłodszych, w której głównymi bohaterami są pieski. A raczej kosmo-pieski, mające super moce i uczące się z nich korzystać. Serial w końcu trafił na Netflix (wcześniej Nick Jr.)

9. American Psycho

American Psycho to połączenie czarnej komedii, horroru, thrillera i jeszcze kilku innych gatunków. Świetna rola Christiana Bale’a (Mroczny Rycerz) – tak w skrócie można podsumować widowisko.

10. Trinkets

Netflix serwuje dla nas drugi sezon opowiadający o przyjaźni pomiędzy trzema nastolatkami, które uwielbiają kradzieże sklepowe.

Źródło Netflix, TOP10 | najlepsze filmy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *