US Open 2020 | gdzie oglądać online za darmo?

US Open 2020 online za darmo? Sprawdź, gdzie możesz zobaczyć stream online z US Open 2020. Start wydarzenia już 31 sierpnia 2020 roku. Zmagania potrwają do 13 września 2020 roku.

US Open 2020 to jedno z najczęściej wpisywanych haseł w Google. Czy w US Open zagrają Polacy? W tym roku reprezentuje nas kilku tenisistów: Magda Linette (Wielki Szlem), Hubert Hurkacz, Iga Świątek, Kamil Majchrzak, Katarzyna Kawa i Łukasz Kubot. Gdzie oglądać US Open na żywo za darmo?

US Open 2020

US Open 2020
French Open 2020 – gdzie oglądać online za darmo? / fot. Pixabay

Na pewno posiadacze kanałów Eurosport i Eurosport 2 obejrzą wszystkie mecze tenisa, w tym wszystkie spotkania Polaków. Stacje będą emitowały zmagania tenisistów od 31 sierpnia do 13 września 2020 roku. Co zrobić, jeśli nie mamy żadnego z tych kanałów? Gdzie jeszcze można obejrzeć US Open 2020 za darmo?

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Gdzie oglądać?

Na pewno poniższe strony będą odwiedzane przez tysiące internautów w poszukiwaniu darmowej transmisji z US Open. W pierwszej kolejności miłośnicy tenisa sprawdzą zapewne:

  • oficjalną stronę wydarzenia – US Open – transmisja zacznie się 31 sierpnia,
  • aplikację Eurosport Player – za 15 złotych miesięcznie można oglądać telewizję na żywo w jakości HD, na wielu urządzeniach, otrzymując obraz z wielu kamer (wideo na żądanie),
  • stronę meczyki.pl z transmisjami z US Open (trzeba założyć konto, by oglądać transmisję),
  • stronę YouTubeTV, gdzie po rejestracji można otrzymać darmowy dostęp po telewizji internetowej (normalna opłata wynosi 64,99$).

 

Trzymamy kciuki za naszych tenisistów, oby zaszli jak najdalej, a fanom życzymy sportowych emocji!!


Źródło: US Open

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *