Nowe telewizory Sony 2021: zobacz nowe wideo

Nowe telewizory Sony 2021 nadchodzą. Koncern Sony przygotował dla nas dużo interesujących informacji dotyczących TV Sony z oferty na 2021 rok. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części wideo, w której poznamy telewizory Sony Bravia XR, dowiemy się o nowym procesorze obrazu, o wyglądzie nowych telewizorów i nowych usługach, jak chociażby Google TV.

W filmie możemy zobaczyć przede wszystkim nowe telewizory Sony Bravia XR. Ta nazwa zarezerwowana jest dla pięciu serii tegorocznych telewizorów:  telewizorów LED o rozdzielczości 8K (seria Z9J),  dwóch telewizorów OLED (seria A90J i A80J) oraz telewizorów LED 4K klasy Premium (Z95J i Z90J). To właśnie te modele tworzą gamę telewizorów klasy Premium – Sony Bravia XR. Pozostałe telewizory w 2021 roku to po prostu Sony Bravia (bez XR). Poznać je bardzo łatwo, bo te nie wykorzystują procesora o nazwie Cognitive Processor XR.

Nowe telewizory Sony 2021
Sony OLED XR-65A84J / fot. Sony

 

Telewizory Sony 2021 – wideo cz. 1

W materiale wideo nie tylko zobaczymy najnowsze telewizory klasy Premium – modele Sony Bravia XR 2021, ale także dowiemy się więcej na temat poznawczego procesora działającego, dzięki sztucznej inteligencji – o nazwie Cognitive Processor XR. Ten jest jedną z najważniejszych nowości w telewizorach Sony 2021.

Nowe telewizory Sony 2021
Sony OLED XR-65A84J / fot. Sony

W materiale wideo omawiany jest także design nowych telewizorów klasy Premium. Na razie nie udało się stworzyć telewizora, na który składałby się tylko ekran. Jednak wzornictwo nowych telewizorów można tak odmienić, by nasz wzrok koncentrował się tylko i wyłącznie na ekranie. Nowe telewizory Sony z oferty na 2021 rok oferują eleganckie wzornictwo z aluminiowymi elementami, które mają nie być widoczne z daleka (zwłaszcza w przyciemnionym pokoju).

 

Zobacz także:

Telewizory Sony 2021 | znamy nazewnictwo modeli

Na koniec filmu możesz dowiedzieć się więcej o nowej usłudze Google TV, w którą zostały wyposażone telewizory Sony Bravia XR. Nowoczesny system rekomendowania treści do obejrzenia przy współpracy z systemem operacyjnym Android pozwoli na oglądanie tego co aktualnie chcemy – zgodnie z naszymi wcześniejszymi preferencjami.

Zobacz drugą część materiału wideo o nowych telewizorach Sony 2021:

Telewizory Sony 2021: zobacz kolejne wideo

Więcej informacji o nowych telewizorach Sony 2021 dowiesz się z naszych poniższych publikacji.

 

Telewizory Sony 2021: LED 8K Bravia XR, OLED 4K i LED 4K

Źródło: Sony

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: