Nowe telewizory Sony 2021: zobacz nowe wideo

Koncern Sony przygotował dla nas dużo interesujących informacji dotyczących nowych telewizorów Sony z oferty na 2021 rok. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części wideo, w której poznamy telewizory Sony Bravia XR, dowiemy się o nowym procesorze obrazu, o wyglądzie nowych telewizorów i nowych usługach, jak chociażby Google TV.

W filmie możemy zobaczyć przede wszystkim nowe telewizory Sony Bravia XR. Ta nazwa zarezerwowana jest dla pięciu serii tegorocznych telewizorów:  telewizorów LED o rozdzielczości 8K (seria Z9J),  dwóch telewizorów OLED (seria A90J i A80J) oraz telewizorów LED 4K klasy Premium (Z95J i Z90J). To właśnie te modele tworzą gamę telewizorów klasy Premium – Sony Bravia XR. Pozostałe telewizory w 2021 roku to po prostu Sony Bravia (bez XR). Poznać je bardzo łatwo, bo te nie wykorzystują procesora o nazwie Cognitive Processor XR.

Telewizory Sony 2021 – wideo cz. 1

 

W materiale wideo nie tylko zobaczymy najnowsze telewizory klasy Premium – modele Sony Bravia XR 2021, ale także dowiemy się więcej na temat poznawczego procesora działającego, dzięki sztucznej inteligencji – o nazwie Cognitive Processor XR. Ten jest jedną z najważniejszych nowości w telewizorach Sony 2021.

W materiale wideo omawiany jest także design nowych telewizorów klasy Premium. Na razie nie udało się stworzyć telewizora, na który składałby się tylko ekran. Jednak wzornictwo nowych telewizorów można tak odmienić, by nasz wzrok koncentrował się tylko i wyłącznie na ekranie. Nowe telewizory Sony z oferty na 2021 rok oferują eleganckie wzornictwo z aluminiowymi elementami, które mają nie być widoczne z daleka (zwłaszcza w przyciemnionym pokoju).

 

Zobacz także:

Telewizory Sony 2021 | znamy nazewnictwo modeli

Na koniec filmu możesz dowiedzieć się więcej o nowej usłudze Google TV, w którą zostały wyposażone telewizory Sony Bravia XR. Nowoczesny system rekomendowania treści do obejrzenia przy współpracy z systemem operacyjnym Android pozwoli na oglądanie tego co aktualnie chcemy – zgodnie z naszymi wcześniejszymi preferencjami.

Zobacz drugą część materiału wideo o nowych telewizorach Sony 2021:

Nowe telewizory Sony 2021: zobacz kolejne wideo

Więcej informacji o nowych telewizorach Sony 2021 dowiesz się z naszych poniższych publikacji.

Zobacz także:

Telewizory Sony 2021: LED 8K Bravia XR, OLED 4K i LED 4K

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: