Nowe telewizory Sony 2021: zobacz nowe wideo

Nowe telewizory Sony 2021 nadchodzą. Koncern Sony przygotował dla nas dużo interesujących informacji dotyczących TV Sony z oferty na 2021 rok.

W filmie możemy zobaczyć przede wszystkim nowe telewizory Sony Bravia XR. Ta nazwa zarezerwowana jest dla pięciu serii tegorocznych telewizorów:  telewizorów LED o rozdzielczości 8K (seria Z9J),  dwóch telewizorów OLED (seria A90J i A80J) oraz telewizorów LED 4K klasy Premium (Z95J i Z90J).

To właśnie te modele tworzą gamę telewizorów klasy Premium – Sony Bravia XR. Pozostałe telewizory w 2021 roku to po prostu Sony Bravia (bez XR). Poznać je bardzo łatwo, bo te nie wykorzystują procesora o nazwie Cognitive Processor XR.

Telewizory Sony 2021 – wideo cz. 1

W materiale wideo nie tylko zobaczymy najnowsze telewizory klasy Premium – modele Sony Bravia XR 2021, ale także dowiemy się więcej na temat poznawczego procesora działającego, dzięki sztucznej inteligencji – o nazwie Cognitive Processor XR. Ten jest jedną z najważniejszych nowości w telewizorach Sony 2021.

Nowe telewizory Sony 2021
Sony OLED XR-65A84J / fot. Sony

W materiale wideo omawiany jest także design nowych telewizorów klasy Premium. Na razie nie udało się stworzyć telewizora, na który składałby się tylko ekran. Jednak wzornictwo nowych telewizorów można tak odmienić, by nasz wzrok koncentrował się tylko i wyłącznie na ekranie. Nowe telewizory Sony z oferty na 2021 rok oferują eleganckie wzornictwo z aluminiowymi elementami, które mają nie być widoczne z daleka (zwłaszcza w przyciemnionym pokoju).

Na koniec filmu możesz dowiedzieć się więcej o nowej usłudze Google TV, w którą zostały wyposażone telewizory Sony Bravia XR. Nowoczesny system rekomendowania treści do obejrzenia przy współpracy z systemem operacyjnym Android pozwoli na oglądanie tego co aktualnie chcemy – zgodnie z naszymi wcześniejszymi preferencjami.

Zobacz drugą część materiału wideo o nowych telewizorach Sony 2021:

Telewizory Sony 2021: zobacz kolejne wideo

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *