Telewizory Sony 2021: zobacz kolejne wideo

Telewizory Sony 2021 już poznaliśmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, zachęcamy do obejrzenia kilkunastominutowego materiału wideo, z którego dowiesz się wszystkich najważniejszych rzeczy. Druga część wideo skupia się na telewizorach LED 8K i serii telewizorów OLED (A90J).

Nowa seria Sony Bravia XR to przede wszystkim telewizory LED 8K, OLED 4K oraz flagowe telewizory LED 4K. Cała oferta telewizorów Sony 2021 dostępna jest w osobnym artykule.

Sony OLED A90J
Sony OLED XR-65A90J / fot. Sony

 

Od kilku dni znane jest nazewnictwo wszystkich telewizorów Sony, które zadebiutują na polskim rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do naszego osobnego artykułu na ten temat.

 

Telewizory Sony 2021 | znamy nazewnictwo modeli

Telewizory Sony 2021 – materiał wideo

Jeśli ominęła Cię pierwsza część materiału wideo o telewizorach Sony, kliknij poniżej:

 

W drugiej części filmiku możemy dowiedzieć się więcej na temat procesora obrazu o nazwie Cognitive Processor XR. Jego działanie polega na naśladowaniu działania ludzkiego wzroku i słuchu przy zastosowaniu zupełnie nowych technik przetwarzania, wykraczających poza tradycyjną sztuczną inteligencję. Ten dzieli ekran na kilka stref i wykorzystuje inteligencję poznawczą do ustalenia, gdzie w obrazie znajdują się takie „punkty koncentracji uwagi”. W skrócie procesor Cognitive XR (Cognitive znaczy poznawczy) uczy się i rozumie, jak wyświetlać optymalną jakość obrazu.

Telewizory Sony 2021
Telewizory Sony 2021 – seria A90J / fot. Sony

W materiale wideo omówione zostały funkcje dodatkowe procesora Cognitive XR. Nie każdy wie, że ten odpowiada także za jeszcze lepszy dźwięk. Procesor uzupełnia dźwięk przestrzenny, dodając dwa dodatkowe kanały umiejscowione nad nami. Daje nam to w rezultacie dźwięk przestrzenny 5.1.2- kanałowy.

 

Zobacz pierwszą cześć materiału wideo o telewizorach Sony Bravia 2021 poniżej:

Nowe telewizory Sony 2021: zobacz nowe wideo

Materiał wideo: co jeszcze?

Najnowszy materiał wideo pozwala dostrzec różnicę w jakości obrazu pomiędzy telewizorem LED 8K (seria Z9J), telewizorem OLED (seria A90J), a konwencjonalnymi telewizorami.  W materiale wideo jest także mowa o nowej platformie Bravia Core, która może być ciekawą alternatywą dla Netflixa oraz o usłudze Google TV.

Zobacz także:

TOP10: najlepsze telewizory OLED (maj 2021)

Źródło: Sony

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: