Telewizory LG QNED 2022: minigaleria

Telewizory LG QNED oferują niesamowite wzornictwo. Po raz kolejny masz do czynienia z najlepszymi oraz najbardziej eleganckimi telewizorami z wysokiej serii. Zobacz z bliska ich wyjątkowy design.

Telewizory LG QNED wykorzystują podświetlenie Mini LED i to klasa Premium, jeśli chodzi o ofertę tego producenta w tym roku. Dodatkowo odznaczają się eleganckim wzornictwem. bez względu na to czy powiesisz taki tv na ścianie, czy postawisz na stoliku, ten prezentuje się znakomicie. Zobacz galerię telewizorów LG QNED z oferty na 2022 rok.

Telewizory LG QNED: galeria

Telewizory LG QNED
Telewizory LG 2022 / fot. LG

Według producenta, lepsze wrażenia wizualne, to także dobór odpowiedniego pod kątem wyglądu telewizora. W przypadku telewizorów LG na 2022 rok w oczy rzuca się od razu elegancka konstrukcja ze stylowym wykończeniem.

Telewizory LG QNED MiniLED zostały zaprojektowane, aby zachwycać. Stworzone do zawieszenia na ścianie sprawią, że nawet największy, 86-calowy, model prawie idealnie przylega do ściany i stanowi atrakcyjny dodatek do wystroju.

Warto dodać, że telewizory oferują bardzo cienkie panele. Nie są to jeszcze najlepsze telewizory OLED o zaledwie kilku mm cienkości ekranu. Z drugiej strony i tak znacznie udało się “odchudzić” tegoroczne modele QNED. Taki telewizor powieszony na ścianie, zazwyczaj będzie do niej blisko przylegał. Oczywiście wiele zależy od konkretnej serii oraz od tego, w jakim miejscu umieszczone są gniazda i złącza.

Kinowy ekran telewizora LG MiniLED zapewnia niezwykle wciągającą rozrywkę. Ultraduży ekran o minimalnych ramkach maksymalnie eksponuje treść i potrafi oczarować każdego widza.

Telewizory LG QNED
Telewizory LG 2022 / fot. LG

Jak widać na zdjęciach, producent rekomenduje powiesić nowy telewizor na ścianie. Ten zawsze prezentuje się nienagannie. A im większy ekran, tym lepiej.

 

Telewizory LG QNED
Telewizory LG / fot. LG

Telewizor LG 55QNED873QB – zobacz aktualne ceny

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *