Soundbar LG S95QR: minigaleria

Soundbar LG S95QR to jeden z topowych modeli z oferty tego producenta. Idealnie dopasowany przede wszystkim do telewizorów LG oferuje nie tylko potężne brzmienie, ale także unikalny design. Zobacz galerię najnowszej listwy głośnikowej, która jest dostępna w wybranych sklepach.

Soundbar LG S95QR jest flagowym modelem z katalogu na 2022 rok, dlatego nie zdziw się, kiedy zobaczysz jego cenę. Ten oferuje wszystkie możliwe technologie poprawy dźwięku zamknięte w eleganckiej obudowie.

Soundbar LG S95QR: galeria

Soundbar LGS95QR
Soundbar LG / fot. LG
LG S95QR Czarny – zobacz aktualne ceny

Soundbary LG zostały zaprojektowane tak, aby idealnie harmonizowały z telewizorami LG i pozwalały wydobyć z nich to, co najlepsze. Chodzi o dźwięk i o unikatowy design. W tym drugim przypadku masz sprzęt o nowoczesnym wyglądzie, który idealnie komponuje się niemal z każdym telewizorem.

Soundbar LGS95QR

Soundbar LG / fot. LG

Przedstawiamy pierwsze na świecie dwa kanały boczne i kanał centralny skierowane do góry. Dzięki temu soundbar LG S95QR tworzy szeroką scenę dźwiękową o szczegółowym i wyraźnym brzmieniu. Delektuj się najbardziej wciągającym dźwiękiem w domu.

Oczywiście listwa głośnikowa to nie wszystko, a jej uzupełnieniem jest bezprzewodowy subwoofer oferujący potężny bas oraz dodatkowe dwa głośniki, które spotęgują efekt dźwięku przestrzennego.

Soundbar LG S95QR
Soundbar LG S95QR / fot. LG

Poczuj silniejszy i głębszy bas podczas słuchania ulubionych utworów i oglądania filmów. Nowy bezprzewodowy subwoofer i powiększony wbudowany głośnik niskotonowy z łatwością osiągają niskie tony przy wyższym poziomie głośności i ciśnienia akustycznego oraz zapewniają wysokiej jakości bas nawet przy transmisji na dużą odległość.

Warto dodać, że przy produkcji najlepszych soundbarów tego producenta wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu.

Górna i dolna część obudowy soundbarów LG zostały wykonane z plastiku z recyklingu, co potwierdza świadectwo ECV (Environmental Claims Validation) wystawione przez instytut UL. To dowód, że w produkcji soundbarów przyjmujemy bardziej ekologiczne podejście.

Dżersejowy materiał  jest wykonany z plastikowych butelek, a certyfikat Global Recycled Standard stanowi tego potwierdzenie.

Soundbar LG S95QR
Soundbar LG / fot. LG

Dźwięk 9.1.5-kanałowy, 810 W mocy, trzy kanały skierowane do góry, trzykierunkowe głośniki tylne oraz subwoofer to w skrócie wszystko to,  co najlepsze, co oferuje soundbar LG S95QR. W sklepach jego cena zaczyna się w tym miesiącu od 5999 zł (jesień 2022).

Źródło: LG, Ceneo, Media Markt, Media Expert, Euro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *