Telewizor Sony ZH8: pierwsze wrażenia

Telewizor Sony ZH8: pierwsze wrażenia. W ofercie Sony Bravia 2020 pojawiła się seria telewizorów Full Array LED 8K o oznaczeniu ZH8. Telewizory o tej imponującej wielkości będą dostępne od wiosny 2020 roku w dwóch wielkościach ekranu: 75 oraz 85 cali.

Zobacz, co zaoferuje seria ZH8 oferująca przede wszystkim podświetlenie Full Array LED. Czy będzie to jeden z najlepszych telewizorów Sony z oferty na 2020 rok?

Telewizory Sony ZH8 – podstawowe informacje

Telewizor Sony 85ZH8 / fot. Sony

Sony ZH8 to najważniejsza (obok telewizorów OLED) seria telewizorów z podświetleniem Full Array LED o rozdzielczości 8K. Ta zaoferuje, m.in. nadzwyczajny realizm i kontrast obrazu 8K Sony dla szerszego kręgu widzów, czy procesor obrazu X1 Ultimate i technologię 8K X-Reality PRO.

 

Telewizor Sony 85ZH8 / fot. Sony

 

Telewizory Sony XH8 odznaczają się nową technologią Frame Tweeter — zniewalające wrażenia zapewniane przez lepszy obraz, smukłą sylwetkę i dźwięk Sound-from-Picture Reality.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 8K

Do tego dochodzi nowy pilot z podświetleniem — wygoda przy oglądaniu w ciemniejszych pomieszczeniach oraz dwa ustawienia podstawy. Daje to nam między innymi możliwość umieszczenia telewizora na niedużej szafce (zdjęcia poniżej).

Pierwsze wrażenia

Jak Wam się podoba krótkie wideo udostępnione przez Sony? Podobnie, jak w przypadku telewizorów z serii A8, ich ceny oraz dokładna data pojawienia się w sklepach, bądź rozpoczęcia sprzedaży na zamówienie jest jeszcze nieznana.

Źródło: Sony

Sony ZH8 – nasz komentarz

Telewizor Sony ZH8 wygląda naprawdę imponująco. Wiadomo, że rozdzielczości 8K nie wykorzystamy jeszcze w 100% w naszym domu. Oczywiście nie tylko Sony ma w swojej ofercie w tym roku telewizory 8K. Warto także sprawdzić, jak wygląda oferta telewizorów LG na 2020 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *