TCL 55C7026: nowy TV 4K z Androidem

TCL 55C7026 to ciekawa propozycja dla wszystkich poszukujących telewizora o dobrych parametrach, w dość przystępnej cenie. Spoglądając na specyfikację techniczną tego 55-calowego modelu widać, że to sprzęt z wyższej półki.

Najważniejsze cechy TCL 55C7026, to Android, rozdzielczość Ultra HD czy kompatybilność z technologią HDR. Czym jeszcze zdobył naszą uwagę?

TCL 55C7026 / fot. TCL

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów TCL

  • Ekran 4K UHD, 3840 x 2160
  • Optymalizacja ruchu Picture Performance Index 1600
  • Moc głośników 2x 12 W
  • Funkcje Smart TV tak
  • Ilość HDMI 3
  • ilość USB 2
  • Cena od 3199 złotych

Przede wszystkim chodzi o jego design. Telewizor TCL 55C7026 jest wykonany bardzo elegancko. Cienka ramka z aluminium zasługuje na wyróżnienie. Do tego w dolnej części matrycy mamy do czynienia z wbudowaną listwą głośnikową od JBL – jednego z największych producentów głośników do telewizorów.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory

Tymczasem połączenie obrazu w rozdzielczości Ultra HD z technologią HDR oraz opcje poprawy obrazu (m.in. Wide Color Gamut, Pure Image Ultra HD, UHD Premium color extender) zapewnić ma doskonały obraz w każdych warunkach.

TCL 55C7026 / fot. TCL

Ciesz się wspaniałą jakością obrazu C70, którą zapewnia technologia Wide Color Gamut. HDR Pro zapewnia niezrównane efekty czarno-białe oraz kontrastowe obrazy ze wszystkimi szczegółami. C70 nie tylko dostarcza ostre i barwne obrazy, ale posiada wysokiej klasy luksusowy system dźwiękowy JBL, który zwiększy Twoje kinowe wrażenia w domu.

Audio, które przenosi doświadczenie filmu w następny wymiar. Wyjątkowe obrazy o wyjątkowej jakości dźwięku zasługują na najwyższą jakość rozrywki którą dostarcza Android TV 6.0. To wszystko wykonane z materiałów najwyższej jakości, w eleganckim, współczesnym stylu dopasowanym do Twojego wnętrza.
– Źródło: TCL

Nasz komentarz

Być może firma TCL niewiele mówi przeciętnemu zjadaczowi chleba. Jednak producent chwali się, że na świecie utrzymuje trzecie miejsce pod względem sprzedaży telewizorów. Cóż, być może w tym roku Samsung, Sony czy LG zyskali nowego konkurenta, bowiem dla porównania o podobnych parametrach ciężko znaleźć dobrą 55-tkę do 3200 złotych, która odznaczałaby się:

– dobrym obrazem,
– znakomitym dźwiękiem z głośnikami JBLa,
– wbudowaną listwą głośnikową,
– systemem operacyjnym Android,
– aluminiową ramką (nie plastikową).

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

TCL 55C7026 dostępny jest obecnie w Media Expert, sklepach Avans i Electro w cenie 3199 złotych. Teraz dostaniemy do niego za darmo dodatkowego pilota do obsługi treści internetowych. Warto go przetestować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: