TCL 55C7026: nowy telewizor 4K z Androidem

TCL 55C7026 to ciekawa propozycja dla wszystkich poszukujących telewizora o dobrych parametrach, w dość przystępnej cenie. Spoglądając na specyfikację techniczną tego 55-calowego modelu widać, że to sprzęt z wyższej półki.

Najważniejsze cechy TCL 55C7026, to Android, rozdzielczość Ultra HD czy kompatybilność z technologią HDR. Czym jeszcze zdobył naszą uwagę?

TCL 55C702: co oferuje?

TCL 55C7026
TCL 55C7026 / fot. TCL
  • Ekran 4K UHD, 3840 x 2160
  • Optymalizacja ruchu Picture Performance Index 1600
  • Moc głośników 2x 12 W
  • Funkcje Smart TV tak
  • Ilość HDMI 3
  • ilość USB 2
  • Cena od 3199 złotych

Przede wszystkim chodzi o jego design. Telewizor TCL 55C7026 jest wykonany bardzo elegancko. Cienka ramka z aluminium zasługuje na wyróżnienie. Do tego w dolnej części matrycy mamy do czynienia z wbudowaną listwą głośnikową od JBL – jednego z największych producentów głośników do telewizorów.

Tymczasem połączenie obrazu w rozdzielczości Ultra HD z technologią HDR oraz opcje poprawy obrazu (m.in. Wide Color Gamut, Pure Image Ultra HD, UHD Premium color extender) zapewnić ma doskonały obraz w każdych warunkach.

TCL 55C7026
TCL 55C7026 / fot. TCL

Ciesz się wspaniałą jakością obrazu C70, którą zapewnia technologia Wide Color Gamut. HDR Pro zapewnia niezrównane efekty czarno-białe oraz kontrastowe obrazy ze wszystkimi szczegółami. C70 nie tylko dostarcza ostre i barwne obrazy, ale posiada wysokiej klasy luksusowy system dźwiękowy JBL, który zwiększy Twoje kinowe wrażenia w domu.

Audio, które przenosi doświadczenie filmu w następny wymiar. Wyjątkowe obrazy o wyjątkowej jakości dźwięku zasługują na najwyższą jakość rozrywki którą dostarcza Android TV 6.0. To wszystko wykonane z materiałów najwyższej jakości, w eleganckim, współczesnym stylu dopasowanym do Twojego wnętrza.
– Źródło: TCL

Nasz komentarz

Być może firma TCL niewiele mówi przeciętnemu zjadaczowi chleba. Jednak producent chwali się, że na świecie utrzymuje trzecie miejsce pod względem sprzedaży telewizorów. Cóż, być może w tym roku Samsung, Sony czy LG zyskali nowego konkurenta, bowiem dla porównania o podobnych parametrach ciężko znaleźć dobrą 55-tkę do 3200 złotych, która odznaczałaby się:

– dobrym obrazem,
– znakomitym dźwiękiem z głośnikami JBLa,
– wbudowaną listwą głośnikową,
– systemem operacyjnym Android,
– aluminiową ramką (nie plastikową).

TCL 55C7026 dostępny jest obecnie w Media Expert, sklepach Avans i Electro w cenie 3199 złotych. Teraz dostaniemy do niego za darmo dodatkowego pilota do obsługi treści internetowych. Warto go przetestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *