Sportowe emocje tylko z ekranem Neo QLED i soundbarem Q?

Sportowe emocje przed ekranem telewizora? Jak już to tylko z ekranem Neo QLED i soundbarem Samsung z serii Q. Koncern kusi swoimi najnowszymi telewizorami, które w połączeniu z odpowiednią listwą głośnikową zapewnią nie tylko najlepsze emocje sportowe. Dzięki takiemu zestawowi  można poczuć prawdziwe emocje, które towarzyszą nam na stadionowych trybunach.

Sportowe emocje wróciły na nowo za sprawą Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Tymczasem we wrześniu rozpoczną się Eliminacje do MŚ 2022 w Piłce Nożnej.  Samsung przekonuje do wyboru jednego z telewizorów z flagowej serii, a na tym nie koniec.

Sportowe emocje na telewizorach Samsung Neo QLED

Sportowe emocje / fot. Samsung

 

Telewizory Samsung Neo QLED zostały stworzone głównie do oglądania sportowych transmisji takich, jak mecze piłki nożnej czy Formuła 1. Wyznacznikiem tych modeli jest, m.in. technologia Quantum Mini LED, która precyzyjnie steruje podświetleniem, odkrywając przed widzami niedostrzegalne wcześniej szczegóły. Do tego dochodzi Inteligentny Procesor AI Neo Quantum, który sprawia, że jakość obrazu jest najbardziej zbliżona do rozdzielczości 4K (telewizory Samsung Neo QLED 4K) albo 8K (telewizory Neo QLED 8K).

Teraz bez względu na to czy siedzisz na wprost telewizora, czy z boku, żaden detal widoczny na ekranie nie ominie Cię. Funkcja Ultra Szeroki Kąt Widzenia sprawi, że idealny obraz zobaczysz również z boku ekranu. Dodatkowo dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej możesz zapomnieć o irytujących odblaskach.

Soundbary Samsung idealnie uzupełnią Twój telewizor

Sportowe emocje
Sportowe emocje / fot. Samsung

Aby w pełni poczuć emocje na boisku czy korcie kluczowe jest przestrzenne brzmienie. Teraz nie trzeba osobno uruchamiać listwy głośnikowej, by cieszyć się potężnym brzmieniem.

Funkcja Q-Symphony odtwarza dźwięki, korzystając jednocześnie z głośników telewizora Neo QLED oraz głośników soundbara, które kierują dźwięk do przodu, na boki i ku górze. Tego wrażenia przestrzennego brzmienia można doświadczyć przykładowo wybierając taki zestaw, jak telewizor QN91A wraz z soundbarem HW-Q800A. Dzięki temu zgranemu duetowi, możemy być pewni, że naszej uwadze nie umkną ani słowa komentatorów, ani doping stadionowych kibiców.

Soundbary Samsung według ostatnich badań są najczęściej wybieranymi listwami głośnikowymi przez klientów. Poniżej możesz zobaczyć ceny najlepszych soundbarów Samsung.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *