Neo QLED QN95A: najlepszy telewizor Samsunga?

Neo QLED QN95A – telewizor, który nie uznaje kompromisów cieszy się sporą popularnością. Nie tylko wśród osób zastanawiających się, jaki telewizor kupić do oglądania filmów, ale też i do gier.

Neo QLED QN95A jest najwyższym modelem z rodziny telewizorów Neo QLED 4K. Spektakularny kontrast, poziom odwzorowania szczegółów, dźwięk przestrzenny i funkcje inteligentne sprawiają, że ten telewizor trafi w gusta zarówno fanów sportu, zapalonych graczy, jak i kinomanów. Do tego dochodzą ogromne przekątne 75 oraz 85 cali.

Neo QLED QN95A: najlepszy telewizor Samsunga?

Telewizor Samsung QE55QN95A / fot. Samsung

Znakomity obraz to zasługa m.in. technologii Quantum Mini LED i Neo Quantum HDR 2000, które dbają o wyraziste detale i kontrast. Natomiast o doskonałą jakość brzmienia zadba m.in. funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem+ czy Aktywny Wzmacniacz Głosu.

Gracze z pewnością zwrócą uwagę na opcje dodatkowe, jak Multi View czy Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+, które znacznie podniosą komfort graczy czy miłośników sportu.

Wizytówką telewizorów z serii Neo QLED jest doskonałość obrazu, która jest zasługą technologii Quantum Mini LED. Sprawia ona, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane jeszcze lepiej niż dotychczas. Tym samym każdy detal zachwyca swoją wyrazistością, zarówno w jaśniejszych, jak i ciemniejszych scenach. Ponadto, dzięki technologii głębokiego uczenia się, Potężny Procesor AI Neo Quantum 4K poprawia jakość wyświetlanych treści do jak najbliższej rozdzielczości 4K.

 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Neo QLED QN95A
Telewizor Samsung QE55QN95A / fot. Samsung

Na jakość obrazu składają się spektakularny kontrast i detale, a o te dba technologia Neo Quantum HDR 2000. Telewizory z tej serii dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej radzą sobie z rozpraszającymi odbiciami światła. Oznacza to, że ekran z powodzeniem sprawdzi się do oglądania popołudniowych meczów piłkarskich latem, kiedy to dni są znacznie dłuższe.

 

Telewizory Neo QLED QN95A oferują ponadto Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+, który pozwoli cieszyć się niezwykle płynnym ruchem – czy to podczas oglądanie meczów czy wirtualnej rozgrywki. Lepszy komfort gry zapewnia także Panel Gracza, pozwalający na błyskawiczne sprawdzenie i ewentualną zmianę funkcji bez opuszczania gry.

Modele Samsung QN95A dostępne są w dużych rozmiarach ekranu: 55”, 65”, 75” i 85”. Jednocześnie nowoczesny Neo Slim Design sprawi, że telewizor nie przytłoczy naszego wnętrza, tylko będzie prezentował się wyjątkowo smukło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *