Spider-Man: No Way Home: zobacz oficjalny zwiastun

Spider-Man: No Way Home wchodzi do kin już w tym roku. Trzy dni temu ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun przygód Człowieka Pajączka, który obejrzano 355,5 mln razy na całym świecie w 24 godziny od premiery. O czym jest zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu?

Spider-Man: No Way Home zapewne nie pobije hitu internetów sprzed lat Gangam Style, jednak już teraz liczba odsłon wciąż wzrasta. Do tego trailer pobił liczbę wyświetleń zwiastuna Avengers: Koniec gry w ciągu pierwszych 24 godzin. Trzyminutowy zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu bije rekordy popularności na YouTubie co oznacza, że może to być jeden z najlepszych filmów 2021 roku. Co wiemy ze zwiastuna?

Spider-Man: No Way Home: zwiastun

Najnowsze widowisko Marvela z premierą zaplanowaną na 17 grudnia 2021 roku zdradza w końcu fabułę najnowszych przygód Spider-Mana, które będą działy się w Multiwersum. Akcja wielkiego widowiska zaczyna się po tym, jak Mysterio ujawnił tożsamość Spider-Mana.

 

Załamany Parker, który został wrobiony w morderstwo swojego nemezis z poprzedniej części filmu (Spider-Man: Far From Home / 2019) zwraca się do Doctora Strange o pomoc. Steven jest w stanie za pomocą zaklęcia sprawić, że cały świat zapomni o tym, kim jest Spider-Man. Niestety podczas rzucania czarów, nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Spider-Man No Way Home
Spider-Man No Way Home / fot. YouTube

Peter musi stawić czoła swoim poprzednim wrogom, których przecież już załatwił. Czyżby Pajączka wessało Multiwersum, gdzie istnieją również alternatywne wersje innych Spider-Manów? Czy naszemu światu grozi zagłada w wyniku załamania się kontinuum czasowego? Wszystko okaże się 17 grudnia 2021 roku, kiedy film trafi na ekrany polskich kin. Z pewnością będzie to jedna z najgorętszych premier kinowych przed Gwiazdką.

Poniżej zwiastun Spider-Man: Bez drogi do domu w polskiej wersji językowej.

Źródło: YouTube, Marvel, Ziemia C-41

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *