Nowe telewizory Sony 4K już wkrótce w sklepach

Nowe telewizory Sony 4K już wkrótce w sklepach. Koncern wprowadza dwie nowe serie telewizorów 4K HDR. Będą to modele z serii XF70 oraz XF83. Czym będą się odznaczać? Co powinniśmy o nich wiedzieć?
Obie serie są rozszerzeniem tegorocznej oferty telewizorów Sony Bravia. Poza doskonałym obrazem w rozdzielczości Ultra HD z technologią HDR, te mają wyróżniać się zaawansowanymi opcjami Smart TV oraz całą gamą najbardziej popularnych wielkości ekranu.

Nowe telewizory Sony: seria XF83

Wyższa seria XF83 zaoferuje więcej opcji dodatkowych oraz przede wszystkim wielkie ekrany – 60 oraz 70 cali.

Sony XF70 / fot. Sony

Modele XF83, wyposażone w wydajny procesor 4K HDR X1, to propozycja dla osób oczekujących wysokiej jakości obrazu na dużym ekranie: 60- lub 70-calowym. W telewizorach tych wykorzystano szereg technologii, które zwiększają realizm kolorystyki i kontrastów, ograniczają szumy i zakłócenia oraz wyostrzają, optymalizują i interpolują obraz, by wydobyć z niego dodatkowe szczegóły.

Telewizory z serii XF83 mają być modelami pośrednimi pomiędzy reprezentantami serii XF80, a XF85. Specyfikacje dwóch ostatnich serii możecie znaleźć w naszym zestawieniu telewizorów Sony Bravia na 2018 rok.

Nowe telewizory Sony: seria XF70

Telewizory 4K HDR z serii XF70 są oferowane w czterech wersjach rozmiarowych (43, 49, 55 i 65 cali), dostosowanych do różnych wielkości i aranżacji domowych wnętrz. Aby zapewnić widzom jeszcze lepsze wrażenia, technologia 4K X-Reality PRO eksponuje szczegóły i zwiększa wyrazistość całego obrazu.

Nowe telewizory Sony
Sony XF70 / fot. Sony

Telewizory 4K HDR Sony z serii XF83 i XF70 trafią do sprzedaży wiosną. Obecnie możecie zobaczyć jak kształtują się ceny innych TV Sony Bravia, które dostępne są już w niektórych sklepach.

Źródło: Sony

Nasz komentarz

W tym roku Sony ma naprawdę wiele do zaoferowania. Jak widać koncern postawił głównie na telewizory o rozdzielczości 4K z systemem operacyjnym Android. Tylko czy nie za dużo będzie tego wszystkiego? Skoro zrezygnowano z kontynuacji serii XE93/94 na rzecz jednej serii XF90 to, czy jest sens wprowadzać dwie nowe serie, które z pewnością będą różniły się szczegółami od wspomnianych serii XF75 oraz XF85?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *