Sony UBP-X800M2: nowy odtwarzacz Blu ray 4K

Sony UBP-X800M2: nowy odtwarzacz Blu ray 4K. Po ujawnieniu listw głośnikowych na ten rok, koncern Sony poinformował o nowym sprzęcie. Model o oznaczeniu Sony UBP-X800M2 trafi do sklepów w maju 2019 roku.

Sony UBP-X800M2 może być ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy posiadają albo zamierzają stać się posiadaczem nowego telewizora z linii Sony Bravia.

Sony UBP-X800M2: co wiemy?

Sony UBP-X800 / fot. Sony

 

Model X800M2 powstał z myślą o odtwarzaniu nośników Blu-ray 4K Ultra HD i formatów HDR: HDR10, Dolby Vision i Hybrid Log Gamma. Zapewnia fantastyczną jakość obrazu we własnych czterech ścianach. Umożliwia też interpolację do jakości 4K materiałów o niższej rozdzielczości.

Odtwarzacz jest również zgodny z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi formatami dźwięku, w tym Hi-Res Audio, a w połączeniu z głośnikiem w formie listwy X8500 zapewnia niezrównane wrażenia w kinie domowym. Do uzyskania najlepszych efektów dźwiękowych przyczynia się także obsługa przejścia zaawansowanych sygnałów Dolby Atmos i DTS:X.

Źródło: Sony

Sony UBP-X800M2
Sony UBP-X800 / fot. Sony

Sony UBP-X800M2 odtwarza także pliki SACD i DVD-A. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy mają dość pokaźne kolejce filmów albo muzyki w tych formatach. Do tego obsługuje on serwisy Netflix oraz YouTube i dostępne tam materiały 4K w transmisji strumieniowej.

Na razie nie znamy ceny tego urządzenia. Z pewnością poznamy ją za kilkanaście tygodni. Pełne dane techniczne znajdziecie na stronie Sony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *