Sony HT-X8500: kolejny soundbar do TV Sony

Sony HT-X8500 to kolejny soundbar z tegorocznej oferty producenta. Sprzęt zaoferuje nie tylko bogaty dźwięk ze wszystkich stron, ale i wiele opcji dodatkowych.

Jednym z ciekawszych soundbarów dedykowanych do telewizorów z linii Bravia będzie zapewne model Sony HT-X8500. Głośnik w formie listwy z kinowymi systemami dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, DTS:X i wbudowanym subwooferem trafi do sprzedaży pod koniec marca tego roku.

Sony HT-X8500 / fot. Sony

Sprawdź cenę Sony HT-X8500

 

 


Nowy głośnik w formie listwy X8500 to propozycja dla kinomanów ceniących sobie komfort domowego zacisza. Ten 2.1-kanałowy model jest zgodny z systemami kinowego, obiektowego dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X, przenoszącego widza w sam środek akcji. Firmowe technologie cyfrowego przetwarzania sygnału, w tym Vertical Surround Engine, pozwalają natomiast generować 7.1.2-kanałowy efekt przestrzenny bez użycia dodatkowych głośników.

Zobacz także | Który telewizor Sony 2020 kupić?

Za zapewnienie mocnego basu odpowiada para wbudowanych subwooferów. Użytkownik ma także do wyboru siedem zoptymalizowanych trybów reprodukcji dźwięku, w tym „Kino”, tworzący najlepsze warunki do oglądania filmów.

– Źródło: Sony

Sony HT-X8500 / fot. Sony
Sony HT-X8500 / fot. Sony

Sony HT-X8500 oferuje zgodność z popularnym w tym roku standardem eARC. Oznacza to obsługę sygnałów audio zakodowanych przy użyciu zaawansowanych formatów. Do tego dochodzi eleganckie wzornictwo. Stylowa listwa głośnikowa z perforowanego metalu posiada dyskretne wyprowadzenia dźwięku z dwóch wbudowanych subwooferów.

Sprawdź aktualne ceny soundbarów Sony

 


Elegancki, niewielki, nierzucający się w oczy głośnik HT-X8500 o rozmiarach 890 × 64 × 96 mm świetnie pasuje do telewizora BRAVIA. Charakterystyczne elementy wzornictwa obejmują dziurkowaną, metalową osłonę głośników oraz kanały subwooferów po obu stronach.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Źródło: Sony

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: