Sony KD-65A8 w super promocji za 10449 złotych!

Sony KD-65A8 kosztował jeszcze do niedawna 12999 złotych. Teraz jego cena spadła do 10999 złotych, a my wiemy, gdzie najnowszy telewizor OLED możesz kupić jeszcze taniej – za 10449 złotych.

Sony KD-65A8 to telewizor z tegorocznej oferty Sony Bravia. W końcu jego cena spadła i teraz opłaca się go w końcu kupić. Jeśli nie wiesz czym różnią się telewizory LED od OLED, zobacz nasz poradnik: Jaki telewizor kupić: LED, QLED, czyOLED?

Sony KD-65A8

Sony KD-65A8
Telewizor Sony 65A8 / fot. Sony

 

Sony KD-65A8 wchodzi w skład pierwszej serii telewizorów OLED (jest jeszcze seria A9) o rozdzielczości 4K w tym roku. TV pracuje na procesorze obrazu X1 Ultimate zapewniającym najlepsze wrażenia przy oglądaniu obrazu 4K HDR dzięki technologiom Object-based Super Resolution, Object-based HDR remaster.

Niezrównana czerń, wierna kolorystyka i dobre kąty patrzenia to zasługa technologii Pixel Contrast Booster. Do tego dochodzi 100 Hz matryca, technologia X-Motion Clarity zapewniająca niezrównane wrażenia przy oglądaniu programów sportowych dzięki zwiększeniu płynności ruchu, jasności i ostrości bez wprowadzania opóźnień w obrazie. Z wykorzystywanych formatów HDR, telewizory Sony OLED są zgodne z HDR10, HLG oraz Dolby Vision.

Sony KD-65A8
Telewizor Sony 65A8 / fot. Sony

Zobacz także | Najlepsze telewizory OLED

Pod kątem jakości dźwięku otrzymujemy znacznie więcej. Poza głośnikami o łączniej mocy 30W, o doskonały dźwięk zadba technologia Acoustic Surface Audio z dwoma subwooferami oraz Dolby Atmos.

Smart TV zaoferuje szybki dostęp do treści, serwisów i usług dzięki platformie Android TV (wersja 9.0 Pie). Do telewizorów z serii A8 bez problemu podłączymy różne urządzenia w tym inteligentne głośniki. Telewizory OLED są zgodne z Apple AirPlay 2, HomeKit i Amazon Alexa.

Źródło: Ceneo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *