Sony HT-S350: nowy soundbar do telewizora

Sony HT-S350: nowy soundbar do telewizora. W tegorocznej ofercie soundbarów firmy znajduje się ciekawy model. Nowa listwa głośnikowa pojawi się w sklepach w maju. Co zaoferuje?

Sony HT-S350 ma zapewnić więcej mocy, niż do tej pory oferowały modele tego producenta. Obecnie standardem jest moc całkowita wbudowanych w soundbar głośników wynosząca minimum 300 W. Sprzęt od Sony ma 320 W.

Sony HT-S350: czy warto kupić?

Sony HT-S350 / fot. Sony

Sprawdź aktualną cenę Sony HT-S350


Sony HT-S350
Sony HT-S350 / fot. Sony

Nowy głośnik w formie listwy ma moc 320 W: z zapasem wystarczającą do zapewnienia imponującego dźwięku przestrzennego i mocnego, głębokiego basu reprodukowanego przez bezprzewodowy subwoofer.

Zobacz także | Który telewizor Sony kupić?

Udoskonalona technologia Sony S-Force PRO Front Surround oraz 2.1-kanałowy dekoder wzmacniają efekt przestrzenny, rozszerzają jego zasięg i zapewniają niespotykaną przedtem dokładność. Do obsługi głośnika można używać pilota od telewizora: wystarczy połączyć oba urządzenia przez łącze HDMI ARC.

– Źródło: Sony

Sony HT-S350
Sony HT-S350 / fot. Sony

Sprawdź aktualne ceny soundbarów Sony


Lista głośnikowa zamontowana na ścianie stanowi idealne uzupełnienie telewizora. Jej podłączenie nie sprawia problemu, więc szybko zaczniesz czerpać przyjemność z oglądania filmów, słuchania muzyki itp.

– Źródło: Sony

2.1-kanałowy głośnik w formie listwy głośnikowej z mocnym bezprzewodowym subwooferem ma do zaoferowania o wiele więcej. Szczegółowe dane techniczne produktu znajdują się na stronie Sony.

Źródło: Sony

Nasz komentarz

Gdybyśmy mieli wybierać pomiędzy nowym soundbarem, a innym, ubiegłorocznym modelem o podobnych parametrach, zwrócilibyśmy uwagę na koszt zakupu. Nie zawsze warto dopłacać za nowszy model. Po zapoznaniu się z ceną (pewnie pod koniec kwietnia 2019 roku) zachęcamy do porównania tego sprzętu, z ofertą z podobnym soundbarem z 2018 roku.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Może się okazać, że w podobnej (albo tej samej) cenie zyskamy ubiegłoroczną listwę głośnikową z wyższej serii (niż Sony HT-S350). Byłaby to niesamowita okazja, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: