Co oferują telewizory Sony? Sprawdzamy!

Co oferują telewizory Sony? Niedawno mogliście przeczytać u nas, czego można się spodziewać po telewizorach LG z tegorocznej oferty. Teraz sprawdźcie co zaoferuje inny koncern. Sony wchodzi na rynek ze swoimi telewizorami Full Array LED 8K HDR (seria G9) oraz OLED 4K HDR Bravia Master (seria AG9).

Nie tylko Samsung ma telewizory 8K. W tym roku koncern Sony pokazał modele z podświetleniem Full Array LED o zdumiewającej rozdzielczości 8K. Działają na procesorze obrazu X1 Ultimate i będą dostępne w wielkościach 85 oraz 98 cali. Wraz z innymi opcjami poprawy wyświetlanych treści mamy uzyskać krystalicznie czysty obraz w każdych warunkach.

Co oferują telewizory Sony?

Zmodernizowano technologię Backlight Master Drive. Jest ona obecnie oparta na nowo opracowanym module LED i algorytmie sterowania zoptymalizowanym pod kątem obrazu 8K.

Połączenie tych rozwiązań zapewnia żywy obraz o wysokiej rozdzielczości i dużym kontraście. Doskonałe wrażenia to również zasługa technologii Acoustic Multi-Audio. Jej idea polega na rozmieszczeniu czterech głośników nad i pod ekranem, dzięki czemu dźwięk dobiega z ekranu, a nie z miejsca, w którym zainstalowany jest głośnik. W rezultacie obraz 8K na dużym ekranie staje się jeszcze bardziej wciągający.

– Źródło: Sony

Co oferują telewizory Sony?
85 Sony ZG9 / fot. Sony

Ceny gigantycznych reprezentantów serii ZG9 nie są jeszcze znane. Tak samo, jak daty pojawienia się ich w sklepach.

Zobacz także | Który telewizor Sony kupić?

Co oferują telewizory Sony? Co jeszcze warto wiedzieć?

85 Sony ZG9 / fot. Sony

Drugą serią nowych telewizorów Sony na 2019 rok jest AG9. Flagowe telewizory OLED 4K dostępne będą w trzech wielkościach ekranów. Do wyboru będziemy mieli 55, 65 oraz 77 cali. Czyli tak samo, jak w 2017 roku w przypadku modeli z serii A1.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Co oferują telewizory Sony?
Sony 77AG9/ fot. Sony

Nowe flagowe telewizory OLED 4K HDR BRAVIA MASTER Series AG9 wyróżniają się smukłością: ich grubość po zamontowaniu na ścianie jest w przybliżeniu o połowę mniejsza1 niż poprzednich modeli. Zapewnia to harmonijny wygląd telewizora w każdym wnętrzu. Modele z tej serii wyposażono w procesor obrazu X1 Ultimate.

Unikatowa technologia sterowania panelem Pixel Contrast Booster; zapewnia żywą i wierną reprodukcję pełnej skali jasności: od najgłębszej czerni po najjaśniejsze fragmenty. Technologia Acoustic Surface&Audio+ sprawia, że dźwięk dobiega wprost z ekranu, tworząc harmonijną całość z obrazem i zapewniając spójny efekt przestrzenny. Telewizor może też pełnić rolę głośnika centralnego2 i jest zgodny3 z najnowszym formatem audio Dolby Atmos.

– Źródło: Sony

Co oferują telewizory Sony?
Sony AG9 / fot Sony

Warto jeszcze wspomnieć o trybie kalibracji aplikacji Netflix w telewizorach Sony Bravia. Dzięki niemu będziemy mogli oglądać materiały rozrywkowe z serwisu Netflix tak, jak wyobrażali sobie to ich reżyserzy. Flagowe modele zostały objęte programem certyfikacji IMAX Enhanced. Wszystko po to, by zapewnić ich użytkownikom przekaz twórczych wizji i zamysłów.

Redakcji jakitelewizorkupic.pl bardzo podobają się nowe telewizory Sony. Z pewnością chwycimy się za głowę, kiedy poznamy ich ceny. Tylko najbardziej nurtuje nas tryb, o którym pisaliśmy jakiś czas temu – kalibracji aplikacji Netflix w telewizorach Sony Bravia.

Czy to oznacza, że te same materiały oglądane nawet na najlepszym telewizorze LG czy Samsunga, wyświetlane będą w gorszej jakości? Jakoś ciężko nam w to uwierzyć. Może różnice będą niewidoczne gołym okiem. Cóż, na weryfikację przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Zapewne modele z serii AG9 i ZG9 pojawią się najwcześniej w marcu 2019 roku.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021


Źródło: Sony. Co oferują telewizory Sony?

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: