Sony OLED KD-77A1: znamy cenę

Co jakiś czas będziemy informować Was o najdroższych telewizorach. Jednym z nich jest Sony Bravia A1 – 77-calowy telewizor OLED 4K HDR. Kilka miesięcy temu robił furorę na targach IFA 2017. Sprawdźcie ile kosztuje Sony Bravia OLED KD-77A1.

Do tej pory w skład linii Sony Bravia A1 wchodziły dwa modele. Pierwszy o wielkości 55, drugi o wielkości 65 cali. W końcu od kilku tygodni w Europie jest dostępny kolosalny 77-calowy telewizor OLED. Sony Bravia OLED KD-77A1.

 

Sony KD-77A1 / fot. Sony

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Sony

Telewizory OLED 4K HDR Sony BRAVIA A1 są źródłem wspaniałych wrażeń wizualnych. Zapewnia je doskonała jakość obrazu i całkowita czerń matrycy OLED, której możliwości rozszerza układ Sony 4K HDR Processor X1™ Extreme, wytwarzający nieskazitelny obraz 4K HDR. Aby umożliwić oglądanie coraz popularniejszych materiałów HDR, telewizor obsługuje standardy HDR10, HLG oraz Dolby Vision™ (zgodność z tym ostatnim zapewni aktualizacja wewnętrznego oprogramowania, która pojawi się pod koniec roku).

Nowatorska technologia Acoustic Surface™, wykorzystana po raz pierwszy w modelach BRAVIA OLED A1 55″ i 65″, zmienia ekran nowego, 77-calowego telewizora w ogromny głośnik i nadaje mu oryginalny wygląd — bez żadnej podstawy. Ekran telewizora składa się z ponad 8 milionów samorzutnie świecących pikseli. Niezrównana czerń, bogata i wierna kolorystyka, żywy kontrast, niezamazany obraz i szeroki kąt widzenia owocują znacznie bogatszymi doznaniami wizualnymi.
– Źródło: Sony

Zobacz także | Który telewizor Sony 2020 kupić?

Żeby skłonić klientów do zakupu TV OLED, koncern Sony oferuje ciekawą promocję:

Nabywcy nowych, 77-calowych telewizorów OLED BRAVIA A1 i innych modeli BRAVIA z platformą Android z oferty na rok 2017 otrzymają ponadto pakiet Google Play. Od jesieni uzyskają oni bezpłatnie 3-miesięczny dostęp do zasobów muzycznych serwisu Google Play, specjalny booster pack do gry Real Racing 3 firmy EA, a do tego możliwość wybrania jednego filmu 4K UHD z proponowanych przez Google Play przebojów, wśród których znajdzie się Spider-man: Homecoming.
– Źródło: Sony

Nasz komentarz

Promocja, promocją, fajna sprawa. Ale nie zapominajmy o jednym. Na telewizor musimy wydać około …89 000 złotych. Dla kogoś, kto wydaje tyle gotówki, raczej nie będzie miało znaczenia, czy otrzyma pakiet Google Play na trzy miesiące za darmo, czy nie.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

RTV - porównaj ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: