Netflix za darmo do końca roku

Przypominamy o promocji związanej z Netflixem. Największa baza filmów i seriali, które biją rekordy popularności na całym świecie może być nasza, ale tylko do końca roku. A dokładniej do 23 grudnia 2017 r. do godziny 23:59:59 czasu lokalnego.

Oferta obejmuje abonament w serwisie Netflix na 3 miesiące za darmo dla wszystkich, którzy zakupią promocyjny telewizor LG z tegorocznej oferty modeli Ultra HD. Warto wiedzieć, że otrzymujemy wersję umożliwiającą na jednoczesne oglądanie aż na czterech sprzętach.

Netflix za darmo w TV LG / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG

Przypominamy o tym także, bo telewizor biorący w tej promocji musimy kupić najpóźniej do czwartku 23 listopada 2017 roku, przed godziną 23:59. Na tym nie koniec, bo musimy jeszcze podłączyć go do internetu w powyższym przedziale czasowym.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix

(…) Uczestnicy muszą zrealizować kupon na banerze promocyjnym ekranu strony głównej na telewizorze 2017 LG OLED lub Super UHD lub UHD Smart TV, po naciśnięciu przycisku Menu główne na pilocie lub odpowiedniego przycisku uprawniającego do udziału w programie telewizora, w przypadku gdy muszą połączyć telewizor z Internetem. Nowi subskrybenci muszą się zarejestrować w Netflix.

Na koniec 3-miesięcznego okresu bezpłatnego Netflix zapyta nowych subskrybentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub okna pop-up w serwisie Netflix, czy chcą przedłużyć subskrypcję.

Jeżeli nowi subskrybenci nie będą chcieli przedłużyć korzystania z usługi, zostanie ona automatycznie anulowana. Klienci mogą w dowolnym czasie cofnąć odnowienie subskrypcji. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.netflix.com/termsofuse. (…) 9. Do kont dotychczasowych subskrybentów, po zrealizowaniu kodu kuponu, doliczona zostanie wartość kuponu 156 PLN.

Klienci będą musieli przełączyć się na Pakiet Premium na stronie www.netflix.com/changeplan. Na koniec 3-miesięcznego okresu bezpłatnego subskrypcja Netflix zostanie natychmiast przeniesiona do planu usług, z którego subskrybenci korzystali poprzednio. Klienci mogą w dowolnym czasie cofnąć odnowienie subskrypcji. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.netflix.com/termsofuse.
– Źródło: LG

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

W promocji biorą udział modele LG OLED lub Super UHD lub UHD SMART TV zakupione w największych sklepach stacjonarnych i internetowych (Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Partner AGD RTV, www.redcoon.pl, www.x-kom.pl). Lista modeli znajduje się tutaj.

Źródło: LG

Nasz komentarz

Promocja wydaje się być ciekawa zwłaszcza, że seriale z Netflixa (niedostępne gdzie indziej) biją rekordy popularności na świecie. Warto przypomnieć chociażby znakomicie przyjęte Stranger Things, House of Cards, czy Black Mirror. Jednak przy zakupie któregoś z telewizorów i tak wydamy co najmniej kilka tysięcy złotych, więc na dobrą sprawę gratis w wysokości 156 złotych nie jest jakimś super prezentem.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

 

Telewizory - zobacz na Ceneo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: