Netflix za darmo do końca roku. Jak skorzystać?

Netflix za darmo do końca roku. Jak skorzystać? Przypominamy o promocji związanej z Netflixem. Największa baza filmów i seriali, które biją rekordy popularności na całym świecie może być nasza, ale tylko do końca roku. A dokładniej do 23 grudnia 2017 r. do godziny 23:59:59 czasu lokalnego.

Oferta obejmuje abonament w serwisie Netflix na 3 miesiące za darmo dla wszystkich, którzy zakupią promocyjny telewizor LG z tegorocznej oferty modeli Ultra HD. Warto wiedzieć, że otrzymujemy wersję umożliwiającą na jednoczesne oglądanie aż na czterech sprzętach.

Netflix za darmo

Netflix za darmo
Netflix za darmo w TV LG / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG

Przypominamy o tym także, bo telewizor biorący w tej promocji musimy kupić najpóźniej do czwartku 23 listopada 2017 roku, przed godziną 23:59. Na tym nie koniec, bo musimy jeszcze podłączyć go do internetu w powyższym przedziale czasowym.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix

(…) Uczestnicy muszą zrealizować kupon na banerze promocyjnym ekranu strony głównej na telewizorze 2017 LG OLED lub Super UHD lub UHD Smart TV, po naciśnięciu przycisku Menu główne na pilocie lub odpowiedniego przycisku uprawniającego do udziału w programie telewizora, w przypadku gdy muszą połączyć telewizor z Internetem. Nowi subskrybenci muszą się zarejestrować w Netflix.

Na koniec 3-miesięcznego okresu bezpłatnego Netflix zapyta nowych subskrybentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub okna pop-up w serwisie Netflix, czy chcą przedłużyć subskrypcję.

Jeżeli nowi subskrybenci nie będą chcieli przedłużyć korzystania z usługi, zostanie ona automatycznie anulowana. Klienci mogą w dowolnym czasie cofnąć odnowienie subskrypcji. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.netflix.com/termsofuse. (…) 9. Do kont dotychczasowych subskrybentów, po zrealizowaniu kodu kuponu, doliczona zostanie wartość kuponu 156 PLN.

Klienci będą musieli przełączyć się na Pakiet Premium na stronie www.netflix.com/changeplan. Na koniec 3-miesięcznego okresu bezpłatnego subskrypcja Netflix zostanie natychmiast przeniesiona do planu usług, z którego subskrybenci korzystali poprzednio. Klienci mogą w dowolnym czasie cofnąć odnowienie subskrypcji. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.netflix.com/termsofuse.
– Źródło: LG

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

W promocji biorą udział modele LG OLED lub Super UHD lub UHD SMART TV zakupione w największych sklepach stacjonarnych i internetowych (Media Markt, Saturn, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Partner AGD RTV, www.redcoon.pl, www.x-kom.pl). Lista modeli znajduje się tutaj.

Źródło: LG

Nasz komentarz

Promocja wydaje się być ciekawa zwłaszcza, że seriale z Netflixa (niedostępne gdzie indziej) biją rekordy popularności na świecie. Warto przypomnieć chociażby znakomicie przyjęte Stranger Things, House of Cards, czy Black Mirror. Jednak przy zakupie któregoś z telewizorów i tak wydamy co najmniej kilka tysięcy złotych, więc na dobrą sprawę gratis w wysokości 156 złotych nie jest jakimś super prezentem.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: