Samsung The Premiere 8K i The Freestyle (2023)

Samsung The Premiere 8K i The Freestyle to projektory, które w 2023 roku zaoferują nowoczesne funkcje, niedostępne w modelach z 2022 roku. Chodzi przede wszystkim o obraz 8K tego pierwszego. Tymczasem The Freestyle zaoferuje Smart EDGE Blending. Na czym polega to rozwiązanie?

Podczas targów CES 2023 mogliśmy zobaczyć nowe telewizory Samsung 2023, ale nie tylko. W tym roku ponownie miłośnicy projektorów będą mieli w czym wybierać. Ale po kolei

Projektor The Premiere 8K

Samsung The Premiere 8K
Samsung The Premiere / fot. Samsung

The Premiere 8K. Do gamy projektorów o Ultra Krótkim Rzucie dołącza teraz model 8K, dając użytkownikom ekrany o maksymalnym rozmiarze do 150 cali, o wyjątkowej rozdzielczości.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczna seria wyjątkowego projektora The Premiere oferowała obraz w rozdzielczości 4K. W tym roku możesz w końcu przetestować projektor, który został wyposażony w obsługę rozdzielczości 8K. Wielu użytkowników tego typu sprzętów czekało na taki model. W tym rok w końcu się doczekają. Niestety podczas styczniowych targów CES 2023 w Las Vegas nie ujawniono specyfikacji technicznej ani cen, czy dostępności w polskich sklepach.

Projektor Samsung The Freestyle

Samsung The Premiere 8K i The Freestyle: co nowego w 2023 roku?
Projektor Samsung The Freestyle / fot. Samsung

Z drugiej strony koncern poinformował o kolejnym rozwiązaniu, które tym razem oferuje projektor o rozdzielczości Full HD, który testowaliśmy w 2022 roku. Chodzi oczywiście o ulepszony projektor z oferty na 2023 rok o oznaczeniu Samsung The Freestyle oraz wspomnianą nowość – funkcję Smart EDGE Blending.

The Freestyle z funkcją Smart EDGE Blending, czyli inteligentnego łączenia krawędzi: The Freestyle to mobilny projektor, który przeniósł domową rozrywkę poza Dzięki niemu widzowie mogą oglądać ulubione treści w zasadzie wszędzie. W tym roku, dzięki nowej funkcji inteligentnego łączenia krawędzi (Smart EDGE Blending), można będzie korzystać z dwóch urządzeń i oglądać treści w konfiguracji 21: 9 bez konieczności ręcznego ustawiania lub korygowania obrazu. The Freestyle 2023 będzie również obsługiwać Samsung Gaming Hub*, aby zapewnić więcej rozrywki w podróży.

Na tym nie koniec nowości, bo Samsung chwali się też nowym interfejsem użytkownika i akcesoriami dodatkowymi, dotyczącymi telewizorów z oferty na 2023 rok. Chodzi o sklep Samsung Art Store z takimi funkcjami, jak szybki podgląd i rozszerzona oferta treści, które naśladują wrażenia z wizyty w galerii lub muzeum. W 2023 roku został on ulepszony. Nowością jest również metalowa ramka zapewniająca nowoczesny wygląd telewizorów The Frame TV. Oznacza to, że telewizory lifestylowe Samsung 2023 (np. The Frame i Neo QLED) mogą być montowane za pomocą opcjonalnego automatycznego obrotowego uchwytu ściennego i stojaka. Ten pozwala na obracanie wyświetlanych treści (tak samo jak w Samsung The Sero).

Źródło: Samsung The Premiere 8K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *