Samsung The Frame i SERIF TV: nowe telewizory 4K

The Frame i SERIF TV to nowe telewizory Samsunga, które mają pojawić się w sprzedaży w tym roku. Jednak będą one zupełnie inne od prezentowanych do tej pory TV dla osób stawiających tylko na oglądanie telewizji. Tanie nie będą, bo telewizory QLED z doskonałą jakością obrazu i inteligentnymi funkcjami, mają nas uwieść przede wszystkim innowacyjnym wzornictwem.

The Frame 2019

Samsung The Frame / fot. Samsung

 Sprawdź ceny telewizorów The Frame

 


Telewizory z rodziny Frame mogliśmy poznać już wcześniej. Teraz nadeszła pora na najnowszą wersję tego telewizora. Poza technologią QLED warto zwrócić uwagę na inne dodatki, jak unikatowa platforma Art Store.

The Frame to także unikatowa platforma Art Store, na której dostępne są wybrane kolekcje dzieł sztuki. Nad jej budowaniem i rozwojem Samsung pracuje z najbardziej prestiżowymi galeriami i muzeami na świecie, oferując już teraz dostęp do ponad 1000 dzieł sztuki. Ostatnio Art Store wzbogacił się o arcydzieła z galerii Uffizi we Włoszech, Muzeum Van Gogha w Holandii i Te Papa w Nowej Zelandii. Samsung planuje rozwijać współpracę z instytucjami kultury, aby stale wzbogacać ofertę i wzmacniać ten nowoczesny sposób promocji sztuki.
– Źródło: Samsung

The Frame – telewizor którego zadaniem jest zmienić rolę takiego urządzenia w każdym wnętrzu, z pewnością spodoba się miłośnikom sztuki.

Za sprawą trybu Sztuka (Art Mode), kiedy nie jest używany do oglądania filmów, staje się nowoczesnym nośnikiem sztuki, wprowadzając tym samym największe dzieła malarstwa do prywatnej domowej galerii. Dzięki zastosowaniu czujnika światła, The Frame dostosowuje kolory i jasność ekranu do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu, co zapewnia optymalne ustawienia wyświetlania.

Modele z 2019 roku cechuje również jakość obrazu technologii QLED, która wyróżnia się głębszymi kontrastami, intensywniejszą czernią oraz 100-procentowym natężeniem kolorów. Dzięki tym ulepszeniom użytkownicy będę mogli zarówno oglądać filmy w najwyższej jakości, jak i podziwiać dzieła sztuki, gdy telewizor jest wyłączony.
Źródło: Samsung

 

SERIF TV

Samsung SERIF TV / fot. Samsung

Telewizor SERIF TV został opracowany we współpracy z paryską firmą braci Ronan & Erwan Bouroullec, którzy zaliczani są do grona najsłynniejszych na świecie projektantów przemysłowych, specjalizujących się w produkcji mebli. SERIF TV został uhonorowany nagrodą iF Design Award 2016, statuetką 2016 Wallpaper* Design Award w Wielkiej Brytanii oraz nagrodą Good Design Award 2016 w Japonii, co czyni go pierwszym telewizorem firmy Samsung, który zdobył te prestiżowe wyróżnienia.
– Źródło: Samsung

Samsung SERIF TV / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 


SERIF TV także pochodzi z linii telewizorów QLED, odznaczającej się niebywałą jakością obrazu, czy trybem Ambient.

W przeszłości SERIF TV sprzedawany był głównie w salonach meblowych i domach towarowych ze względu na to, że zaprojektowano go przede wszystkim z myślą o wystroju wnętrz. Jednak w 2019 roku będzie można go kupić również w sklepach z elektroniką użytkową, dzięki czemu dotrze do szerszego grona klientów.
Źródło: Samsung

Nasz komentarz


Zastanawiające jest to, czy takie modele zyskają u nas taką samą popularność, jak w innych krajach. Porównując ceny do konkurencyjnych modeli, zakup jednego z takich TV może kosztować małą fortunę. Dla przypomnienia dwa lata temu za model 55-calowy trzeba było wydać na początku 9999 złotych, a za 65 cali 12999 złotych.

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 8K

Teraz czekamy na oficjalne ceny modeli na naszym rynku. Czy okaże się, że w podobnej cenie będzie można kupić inny sprzęt, oferujący o wiele lepszy obraz i funkcje dodatkowe? Na to pytanie odpowiemy kiedy wszyscy producenci ujawnią swoje telewizory na 2019 rok.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo
 
1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w następujących, najpopularniejszych przedziałach cenowych:

Wszystkie telewizory do 2000 zł Wszystkie telewizory do 2500 zł
Wszystkie telewizory do 3000 zł Wszystkie telewizory do 3500 zł
Wszystkie telewizory do 4000 zł Wszystkie telewizory do 4500 zł
Wszystkie telewizory do 5000 zł Wszystkie telewizory do 5500 zł
Wszystkie telewizory do 6000 zł Wszystkie telewizory do 6500 zł

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Wszystkie telewizory 32 cali, Wszystkie telewizory 40 cali
Wszystkie telewizory 43 cali Wszystkie telewizory 49 cali
Wszystkie telewizory 50 cali Wszystkie telewizory 55 cali
Wszystkie telewizory 65 cali Wszystkie telewizory 70 cali
Wszystkie telewizory 75 cali Wszystkie telewizory powyżej 75 cali

To warto przeczytać

Telewizory - zobacz na Ceneo

Jeśli poszukujecie najlepszych telewizorów (najlepszych z najlepszych) sprawdźcie nasze inne zestawienie: TOP10 najlepszych telewizorów 2020 roku. Znajdziecie tam same topowe i flagowe modele o rozdzielczości 4K. Pamiętajcie tylko, że w TOP10 nie znajdziecie modeli OLED oraz z ekranem 8K.

Jeśli poszukujecie najlepszych telewizorów OLED, sprawdźcie nasze zestawienie: Najlepsze telewizory OLED 2020 roku. Jeśli interesują Was modele o rozdzielczości 8K sprawdźcie zestawienie: Wszystkie telewizory 8K.

Warto zajrzeć także na nasze zestawienie: Najlepsze promocje na telewizory. Znajdziecie tam modele z przedziału od 1000 do 5000 złotych, które opłaca się kupić ze względu na dobry obraz i możliwie jak największą przekątną ekranu w danym przedziale cenowym.

Zobacz nasze inne publikacje

RTV - porównaj ceny

1. Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich seriach i modelach od największych producentów telewizorów na lata 2019/2020:

2. Jeśli interesują Cię najświeższe zestawienia najlepszych telewizorów, poniżej znajdziesz najciekawsze artykuły na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: