Samsung RU8002: co oferują nowe telewizory 4K?

Samsung RU8002: co oferują nowe telewizory 4K?. Tym razem Samsung w swojej informacji prasowej stara się nas przekonać do jednego z tegorocznych modeli Smart TV z serii RU8002. Po nich w ofercie producenta na 2019 rok mamy już tylko o wiele droższe telewizory QLED.

Telewizory Samsung z serii RU8002 mogą być jednymi z najpopularniejszych modeli. Wszystko dlatego, że modele od 55 cali w górę mają 100 Hz matryce.

Samsung RU8002

Samsung RU8002
Telewizor Samsung RU8002 / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung RU8002


  • Prawdziwa Rozdzielczość 4K UHD wspierana Procesorem UHD to cztery razy więcej pikseli niż Full HD.
  • Rozszerzona Dynamiczna Paleta Kolorów przekłada się na obrazy z miliardem odcieni kolorów.
  • Smart TV to bogactwo aplikacji i łatwy dostęp do ulubionych treści.
  • Real Game Enhancer, czyli różnorodna rozrywka w najlepszym wydaniu. Świetne odwzorowanie ruchu i płynność obrazu.
  • Minimalistyczny design i System Maskowania Kabli pozwolą skupić się na oglądanej treści, a nie na otoczeniu.

Samsung RU8002 ma nas przekonać do siebie świetną jakością obrazu, czy systemem operacyjnym Tizen 5.0. Ten ułatwia przeglądanie stron www na dużym ekranie telewizora oraz daje dostęp do setek aplikacji, jak Netflix czy YouTube.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Samsung RU8002
Telewizor Samsung RU8002 / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung


Telewizor, który jest podłączony do Internetu i świetnie współpracuje z urządzeniami mobilnymi to dziś nowy standard. Dzięki temu ten największy w domu ekran dla użytkowników staje się czymś więcej niż telewizja. Ogromny wybór aplikacji oraz swoboda korzystania sprawiają, że dla wielu widzów serwisy VOD to dziś podstawowe źródło filmów i seriali.

Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video czy YouTube to tylko niektóre z popularnych platform. Dodatkowo, użytkownicy RU8002 mogą korzystać z aplikacji Apple TV oraz wsparcia dla AirPlay 2.
– Źródło: Samsung

Oczywiście poza jakością obrazu i funkcjami Smart TV, modele z serii Samsung RU8002 o wielkościach 49″, 55″, 65″ i 82″ mają sprostać wymaganiom graczy. Telewizory oferują szereg dodatkowych opcji i technologii pozwalających na uzyskanie lepszych wrażeń podczas ulubionej rozgrywki na dużym ekranie.

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 8K

Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich domowników RU8002 świetnie sprawdzi się w roli partnera do gier. Pod pojęciem Real Game Enhancer kryje się szereg udogodnień i technologii, które sprawią, że wrażenia z gry na dużym ekranie będę niesamowite. Dzięki Freesync [nie dotyczy modelu RU8002 o przekątnej 49”], HDR i niskiemu input lag obraz będzie jeszcze bardziej realistyczny, a ruch płynniejszy.

W mrocznych scenach ze wsparciem przyjdzie Dynamiczny Korektor Czerni, który zapewnia lepszą widoczność w ciemności i wykorzystuje szczegółową analizę sceny do optymalizacji jakości obrazu.
– Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Telewizory Samsung RU8002 to modele zaklasyfikowane w tegorocznej ofercie producenta pomiędzy zwykłymi telewizorami 4K (serie RU7***), a flagowymi telewizorami QLED. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim 100 Hz matryca (wyjątek – 49 cali), która jest wyznacznikiem wysokich, tegorocznych serii.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz

Trzeba przyznać, że ceny tych modeli spadły i teraz nie wyglądają one już tak strasznie, jak kilka miesięcy temu. Dodatkowo 82-calowy model możemy dostać już za niecałe 10000 złotych. Jeszcze niedawno za tak nietypową wielkość przekątnej musielibyśmy zapłacić o wiele więcej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: